Chirurgie tlustého střeva a konečníku

Neprůchodnost střeva

Lenka Z
návštěvník
Praha
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Neprůchodnost střeva

Dobrý den,
má dospělou dceru,která již měsíc nebyla na stolici a nemůže samozřejmě jíst.
Před třemi týdny byla na osm dní v nemocnici a pak jí pustili,že není nic závažného a bude chodit na vyšetření ambulantně.
Pan doktor chtěl i kolonoskopii,na kterou šla za čtyři dny po propuštění z nemocnice.
Jelikož dceři opravdu není a nebylo nikdy dobře,stále jsem s ní v kontaktu a den přezd vyšetření kdy měla vypít kontrastní látku(jako vždy),když vypila půlku vše vyzvrátila a měla křeče.
Po té jsme šli spolu na pohotovost a po injekci jsme šli domů.
Druhý den kolonoskopie nešla jelikož nebyla vyprázdněná a po ní zase několikrát zvracela.
Doktoři ji přijmuli a nyní udělali již několik vyšetření a již je tam zase osmý den a dnes mi říkali,že je střevo neprůchodné a zase budou čekat na další vyšetření a pana primáře na pátek.
Je opravdu nutné aby dělali další a další vyšetření a prodlužovali stejně nezbytnou operaci.
Dcera nejí a nechodí na velkou.
Je jí zle a když si něco malinko dá má křeče,tak jí dají něco na bolest.
Samozřejmě má stále břicho jak balón.
Též se stalo,že některou kontrastní látku v nemocnici také vyzvracela a chtěli jí dát sondu.
Naštěstí se povedlo vše nevyzvrátit.
Budu moc ráda,když nám poradíte,jestli je nutné takhle dlouhé čekání na operaci s takovými příznaky a bolesti.
Dcera je už nervozní a já taky.Je pravda,že já z toho jak jí každý den vidím.Děkuji moc za odpověď Lenka Zahradníková

(0)
   Odpovědět   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Chirurgie tlustého střeva a konečníku

Komerční sdělení: Čeká vás chirurgický zákrok nebo operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?