Neprůchodnost střeva

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
Lenka Z Lenka Z
návštěvník IP: *.0.211.165
Praha
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den,
má dospělou dceru,která již měsíc nebyla na stolici a nemůže samozřejmě jíst.
Před třemi týdny byla na osm dní v nemocnici a pak jí pustili,že není nic závažného a bude chodit na vyšetření ambulantně.
Pan doktor chtěl i kolonoskopii,na kterou šla za čtyři dny po propuštění z nemocnice.
Jelikož dceři opravdu není a nebylo nikdy dobře,stále jsem s ní v kontaktu a den přezd vyšetření kdy měla vypít kontrastní látku(jako vždy),když vypila půlku vše vyzvrátila a měla křeče.
Po té jsme šli spolu na pohotovost a po injekci jsme šli domů.
Druhý den kolonoskopie nešla jelikož nebyla vyprázdněná a po ní zase několikrát zvracela.
Doktoři ji přijmuli a nyní udělali již několik vyšetření a již je tam zase osmý den a dnes mi říkali,že je střevo neprůchodné a zase budou čekat na další vyšetření a pana primáře na pátek.
Je opravdu nutné aby dělali další a další vyšetření a prodlužovali stejně nezbytnou operaci.
Dcera nejí a nechodí na velkou.
Je jí zle a když si něco malinko dá má křeče,tak jí dají něco na bolest.
Samozřejmě má stále břicho jak balón.
Též se stalo,že některou kontrastní látku v nemocnici také vyzvracela a chtěli jí dát sondu.
Naštěstí se povedlo vše nevyzvrátit.
Budu moc ráda,když nám poradíte,jestli je nutné takhle dlouhé čekání na operaci s takovými příznaky a bolesti.
Dcera je už nervozní a já taky.Je pravda,že já z toho jak jí každý den vidím.Děkuji moc za odpověď Lenka Zahradníková

(0)
   Odpovědět   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Chirurgie tlustého střeva a konečníku

Komerční sdělení: Čeká vás chirurgický zákrok nebo operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?