Bolest břicha-co můžu pít?

Ivet návštěvník
  • 5 odpovědí

Bolest břicha-co můžu pít?

Ivet  |  Pardubický kraj
  • 5 odpovědí
 |  Pardubický kraj
Dobrý den.Již skoro týden mě bolí břicho a boky břicha.Doktorka říkala,že mám asi nějakou virózu.Moč byla v pořádku,zítra se dovím krev,ale měla by prý být taky v pořádku.Užívám lactobacilus.Jestli krev bude dobrá,může odjet do itálie zítra až do neděle.Osobně bych tam nejela,ale už se to nedá zrušit,takže spolíhám na dobrou krev.Samozřejmě budu muset držet dietu a pít mám čaje a vodu.Chtěla bych se zeptat,zda ledový čaj rauch se dá považovat také za čaj?Protože jsem koukala na složení a obsahuje černý čaj a šípky,akorát je v něm trochu kys.citronové.A zda se dají také pít minerálky a malinko štávy při bolestech břicha.
  • 1648 odpovědí
  • 6 Likes
MUDr. Jaroslava Marková  |  Vnitřní lékařství, Praha
  • 1648 odpovědí
  • 6 Likes
 |  Vnitřní lékařství, Praha
Dobrý den, bolesti břicha mohou mít řadu příčin, od banálních střevních infekcí po náhloé příhody břišní, proto bych tento stav nepodceňovala. Ledový čaj je také čaj, neboť obsahuje výtažky z černého čaje. Nedoporučuji žádné nápoje, které obsahují sladidla včetně cukru, barviva a konzervační látky, nic by se nemělo pít ledové.Minerálky pijte neslazené, neperlivé, přírodní šťávy ředěné vodou.
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Diagnostika a léčba bolesti břicha