Bolest břicha-co můžu pít?  

Ivet
Ivet Ivet
návštěvník
Pardubický kraj
Počet příspěvků: 5
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den.Již skoro týden mě bolí břicho a boky břicha.Doktorka říkala,že mám asi nějakou virózu.Moč byla v pořádku,zítra se dovím krev,ale měla by prý být taky v pořádku.Užívám lactobacilus.Jestli krev bude dobrá,může odjet do itálie zítra až do neděle.Osobně bych tam nejela,ale už se to nedá zrušit,takže spolíhám na dobrou krev.Samozřejmě budu muset držet dietu a pít mám čaje a vodu.Chtěla bych se zeptat,zda ledový čaj rauch se dá považovat také za čaj?Protože jsem koukala na složení a obsahuje černý čaj a šípky,akorát je v něm trochu kys.citronové.A zda se dají také pít minerálky a malinko štávy při bolestech břicha.

Díky!  (0)
   Odpovědět   
MUDr. Jaroslava Marková
MUDr. Jaroslava Marková MUDr. Jaroslava Marková
Basic member
Praktické lékařství pro dospělé | více Vnitřní lékařství
Praha
Počet příspěvků: 1648  ( 5)

Dobrý den, bolesti břicha mohou mít řadu příčin, od banálních střevních infekcí po náhloé příhody břišní, proto bych tento stav nepodceňovala. Ledový čaj je také čaj, neboť obsahuje výtažky z černého čaje. Nedoporučuji žádné nápoje, které obsahují sladidla včetně cukru, barviva a konzervační látky, nic by se nemělo pít ledové.Minerálky pijte neslazené, neperlivé, přírodní šťávy ředěné vodou.

Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Diagnostika a léčba bolesti břicha