Chronické bolesti břicha

RenataS návštěvník
  • 1 odpovědí

Chronické bolesti břicha

RenataS  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Středočeský kraj
Dobrý den,
už přes půl roku trpím neustálou bolestí břicha. Začínalo to silnou bolestí a pícháním v žaludku. V létě jsem ležela dvakrát v nemocnici, ale nic mi nenašli, nakonec mi řekli, že to mám ze stresu, tak mě doporučili k psychiatrovi. Bolesti jsem měla hlavně ráno, hned jakmile jsem se vzbudila a kolikrát jsem ani nemohla dojet autobusem do školy. Byla jsem i na gastroskopii žaludku, kde mi našli malý zánět a reflux. Dala jsem na doporučení lékařky a začala jsem pravidelně snídat, stravovat se každý dvě hodiny po malých porcích a přestala jsem kouřit. Bolesti časem ustoupily, ale poslední dva měsíce mě doprovází bolesti celého břicha. Bolí mě v podbříšku, píchá mě v bocích, málokdy mě píchne i v žaludku. Zalije mě studený pot, je mi na zvracení a na omdlení s pocitem jít na wc. Někdy jsou to bolesti takové, že mi 'bublá' celé břicho, někdy zas jen neustále křeče a někdy všechno dohromady. Mám pouze řídkou stolici nebo průjem.
Bude mi za dva měsíce 18 let, chodím na Obchodní akademii do 3. ročníku. Ve škole nemám žádné problémy a ani s lidmi. Jenom mi to, že mě břicho opravdu bolí, už nikdo nevěří.
Děkuji předem za pomoc, Renata.
Odborníci v okolí
Ivulka návštěvník
  • 4 odpovědí
Ivulka  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Středočeský kraj
tak něco podobného má moje dcera a už také ležela v nemocnici a nic jí nenašly.Vříjnu ji bude 18 je to dost divné mě to připadá.že to spíš bude antikoncepcí nebo už nevim
RenataS návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na Ivulka

RenataS  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Středočeský kraj
Mě nakonec vzali před 14 dny slepák a docela se to zlepšilo, ale občas mě břicho ještě bolí, spíš v žaludku. Operaci jsem si musela ale vydupat, protože mi nemohli pořád nic najít. Nakonec mi při operaci našli zánět právě ve slepým střevě, a tak mi ho vzali. Nic víc mi v břiše nenašli.
Romana Krejcova návštěvník
  • 1 odpovědí
Romana Krejcova  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Ja byt na vasem miste,nechala bych si vzit krev kvuli Celiakii..JE to nemoc,kde cloveku vadi Lepek,ktery je obsazen v kazdem jidle..maji ji dva moji synove,kterym na to prisli teprve nedavno...Zkuste poprost Vaseho obvodaka at Vam ty odbery udela na tuto nemoc...
barny návštěvník
  • 5 odpovědí
barny  |  Ústecký kraj
  • 5 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Podobný problém mám i já.Před rokem mě začalo bolet břicho,začal jsem hubnout,špatně vidět,velká žízeň,časté močení..a ejhle-do nemocnice s diagnozou cukrovka prvního typu-do konce života na inzulinu.Jenže pak se opět projevili silné bolesti břicha.Vše ostatní se upravilo-i glykémie.Diabetoložka mi řekla,že ty bolesti nemají nic společného s cukrovkou,byl jsem na CT břicha(slinivky),několikrát mi brali krev,ultrazvuk břicha,2 x na hadici do žaludku,testy na lepek..vše v normě.Nezabrali mi ani spasmpolytika napsané od gastroenterologa proti křečím břišní svaloviny.Mám obrovské bolesti a nikdo mi nedokáže říct proč.Skončil jsem až u psychiatra,kde ani antidepresiva nezabrali,ani přidaná antidepresiva ne.Trochu se mi uleví max. na 2 hod. po diazepanu,jenže to nemůžu jíst pořád.Po tom je každému trochu líp.Teď mě čeká kolonoskopie.Podstupuju úplně vše co mi kdejaký doktor doporučí a snažím se tomu uvěřit že mi to pomůže.Je mi hrozně špatně,mdlo,od bolesti až kolabuju.Z práce mě občas v půlce směny musí mistr odvézt domu jaký mám stavy.Přestal jsem úplně kouřit,pít alkohol,jíst zdravě,začal jsem i sportovat.Vše bez efektu,navíc při sportu se to ještě zhorší.Jsem hrozně zoufalej a totálně na dně.Už nevím co mám dělat.Poradí mi tady někdo..asi jen stěží.S pozdravem.. Petr B.
Kate6 návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na barny

Kate6  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Plzeňský kraj
Dobrý den barny, trpím skoro stejnými potížemi. Našli mi na sonu srůsty na žlučníku. Doktorka řekla, že by se měl vyndat a můj obvodní lékař zase řekl, že se vyndavat nebude. Za 4 měsíce jsem zhubla 6 kilo. Dělají se mi pořát mžitky před očima, vrací se mi žaludeční šťávy do krku, nemůžu nic sníst protože se mi nafoukne břicho a začnou v něm ukrutné křeče... Je to děs. A nejhorší je, že když máte v pořádku krev, tak s Vámi nic dělat nebudou. Můj doktor mi řekl, že se s tím musím naučit žít!!! Tak to tu dlouho nebudu, když mám 166 cm a vážim 55 kilo... Soucítím s Vámi. Je to děs.
Jan H. návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na barny

Jan H.  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
 |  Ústecký kraj
ahoj Barny napis prosimte jestli jsi to vyresil nebo jak jsi na tom?mám hodně podobný problém a všechna vyšetření jsou prý v pořádku....honza h.
barny návštěvník
  • 5 odpovědí

Reakce na Jan H.

barny  |  Ústecký kraj
  • 5 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Beru antidepresiva Mirzaten na noc.Při velkých potížích Xanax,který mi hodně pomáhá.Zdravějším životním stylem a sportem se mi stav zlepšuje.Ale je to dost kolísavé.Už věřím tomu,že mé veškeré problémy mohou být z psychiky.Také vím že dobře mi určitě nedělají noční směny v práci.Tak se drž a věř v dobrý obrat..Barny
misel návštěvník
  • 2 odpovědí

Reakce na barny

misel  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
 |  Středočeský kraj
barny, už ti zjistili co ti vlastně je? po te kolonoskopii?
mám přítele a trvá to již dva roky a je to stále horší tráví čas celé dny ve sprše že mu pomáhá teplá voda ale ani už to. nejí nespí a co vypije vyzvrací.
taky je na diazepamu ale přídává dávky a doktoři si neví rady.
prosimtebe ozvi se jak to s tebou vypada..díky
srna666 návštěvník
  • 3 odpovědí

Reakce na misel

srna666  |  Bratislava
  • 3 odpovědí
 |  Bratislava
Daj priatelovy liek Itoprid. Mne pomohol
misel návštěvník
  • 2 odpovědí

Reakce na srna666

misel  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
 |  Středočeský kraj
díky ale nemůžu ho na netu vubec najit
Marie4 návštěvník
  • 4 odpovědí
Marie4  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Středočeský kraj
Dobrý večer tohle to co přesně popisujete jsem měla 14roků a přesně vím do dněška jak mi to otravovalo život ,je to nervosa fakt .A potom se mi začala věnovat má sestra a dnes a denně semnou mluvila a já se měla komu svěřit ,totiž to může mít člověk v podvědomí a ani nemusí o tom vědět .Za půl roku jsem to už neměla to byla úleva .Rychlá doba ,stresy ,studium vyšší a vyší nároky ,jen by jste potřebovala někoho kdo by s Váma mluvil a věnoval by se Vám já říkám že mě má sestra odvedla takzvaně myšlenky jinam a přestalo to .Já se psychologií člověka jako samouk zabývám 14roků .V tu dobu jsem taky neměla 8let bolesti páteře věříte .Mužete se ozvat mužem si psát když budete chtít .irena.holas@seznam.cz
TITI návštěvník
  • 1 odpovědí
TITI  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
 |  Kraj Vysočina
Dobrý den,

jsem studentkou Vysoké školy, oboru Všeobecná sestra. Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění mého dotazníku k bakalářské práci na téma Kvalita života lidí s chronickou bolestí.Dotazník je anonymní, údaje budou využity jen pro účely mé bakalářské práce.Dotazník najdete zde,http://login.oursurvey.biz/4867 po rozkliknutí odkazu.Moc mi to pomůže.
Předem Vás prosím o trpělivost a děkuji za vyplnění. Tobolková
anonym návštěvník
  • 1 odpovědí
anonym  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Moravskoslezský kraj
Ahoj Renato oni ti to nenasli jestli ne tak di znova za doktorem a rekni ze to bude kila at ti to zjisti ja jsem to mela taky 2krat a mela jsem kilu a uz jsem v klidu tak raci di AHOJ MISA
srna666 návštěvník
  • 3 odpovědí
srna666  |  Bratislava
  • 3 odpovědí
 |  Bratislava
Ja ti verim lebo man naprosto take iste problemy ako ty. Vyskusaj brat liek Itoprid mne pomohol. Milan
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Diagnostika a léčba bolesti břicha