Vylézá mi z defektu z břicha síťka  

evina
evina evina
návštěvník
Mám po operaci - hodnocení
Praha
Počet příspěvků: 8
Poslat soukromou zprávu

evina dobrý den vylízá mi z břicha sítka mám defekt na břiše můžete odepsat na meil zda je to nebezpečný děkuji ekalkusova@seznam .cz

Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy
Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy
Basic member
Praha
Počet příspěvků: 202  ( 1)

Vážená slečno,

jsem plastický chirurg a také občas řeším problém velké kýly či veliké diastasy přímých břišních svalů síťkou. Tak, jak to popisujete, hojení nemá probíhat. Otevřený defekt v ráně, ze kterého dokonce ční síťka je nebezpečná komplikace. Defektem by se do hloubky mohla dostat infekce a pak by bylo velké riziko vyloučení síťky. Doporučuji Vám co nejdříve navštívit Vašeho chirurga, který by komplikaci měl začít řešit, a to co nejdříve.

Srdečně Vás zdravím, MUDr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg
Esthesia

Díky!  (0)
   Reagovat   
evina
evina evina
návštěvník
Praha
Poslat soukromou zprávu
Reakce na Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

děkuji za zájem mi odepsat dneska jsem byla ale musím čekat na pana docenta až se vrátí z dovolené jelikož mám i znět tlustého střeva a ten se vrátí až 14 dní bude to stačit sice mám bolesti a velké děkuji

Díky!  (0)
   Reagovat   
evina
evina evina
návštěvník
Praha
Poslat soukromou zprávu

váže páni lékaři víte co to je barium v tenkém střevě a jestli ne zeptejte se v táboře věřím že mi někdo odpoví na meil ekalkusova@seznam.cz děkuji

Díky!  (0)
   Reagovat   
evina
evina evina
návštěvník
Praha
Poslat soukromou zprávu

dobrý den mám 14 dnů hrozně nafouklé břicho do toho mi kouká ven sítka a navíc mi vylítla kýla a je tvrdá a bolí odpověd prosím na meil děkji

Díky!  (0)
   Reagovat   
evina
evina evina
návštěvník
Praha
Poslat soukromou zprávu
Reakce na evina

vylézá mi sitka ven mám zánět ve střevě a navíc mám dušnost prosím odpověd

Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Operace břišní kýly