Detoxikace lymfatického systému

Iva45 návštěvník
  • 2 odpovědí

Iva45  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
 |  Karlovarský kraj
Dobrý den, poradí mi prosím, někdo z odborníků na lymfatický systém ?

Vzhledem k chronickému zánětu obou DK mého tatínka přemýšlím o detoxikaci jak LM, tak jater (užívá hodně léků). Vyhledala jsem si literaturu Dr. Jonáše, mám také kontakt na Dr. Podhornou. A co střevní trakt a detoxikace? Nejsem si jista, zda se ubírám správným směrem.
Táta již po několikáté absolvoval rehabilitaci a ruční LM, taky plave a upravujeme stravu. Všechno vede k úlevovému efektu, otoky však neustupují.
Tátovi je 63 let a před 5 lety absolvoval bypass srdce. Vlastně od této doby mu potíže s oběma DK začaly.

Děkuji Vám za odpověď.
Davidová
Iva45 návštěvník
  • 2 odpovědí
Iva45  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
 |  Karlovarský kraj

Iva45
návštěvník
Kraj: Karlovarský
Počet příspěvků: 2
Iva45

Dobrý den, poradí mi prosím, někdo z odborníků na lymfatický systém ?

Vzhledem k chronickému zánětu obou DK mého tatínka přemýšlím o detoxikaci jak LM, tak jater (užívá hodně léků). Vyhledala jsem si literaturu Dr. Jonáše, mám také kontakt na Dr. Podhornou. A co střevní trakt a detoxikace? Nejsem si jista, zda se ubírám správným směrem.
Táta již po několikáté absolvoval rehabilitaci a ruční LM, taky plave a upravujeme stravu. Všechno vede k úlevovému efektu, otoky však neustupují.
Tátovi je 63 let a před 5 lety absolvoval bypass srdce. Vlastně od této doby mu potíže s oběma DK začaly.

Děkuji Vám za odpověď.
Davidová
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Zdravý životní styl