Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Příznaky onemocnění štítné žlázy? - Onemocnění štítné žlázy - Diskuze

Příznaky onemocnění štítné žlázy?

Příznaky onemocnění štítné žlázy?

Bubo  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den. Jsem žena,je mi 21 let a studuji na vysoké škole.Více jak půl roku mě trápí velká nervozita a neklid. Velice často jsem také smutná a brečím. Také mě úplně přešla chuť na sex a když už se k němu s přítelem dostaneme,tak je mi to nepříjemné. Chodím také více na záchod a občas trpím i průjmy. Poslední 3 menstruace jsem dostala o týden dříve. Zkusila jsem v květnu změnit antikoncepci, kterou beru rok a tři čtvrtě, ale nepomohlo to. Netuším proč jsem takhle vystresovaná a nesvá, tyto 2 semestry byly hodně lehké,takže nemám důvod být smutná a s přítelem se máme moc rádi. Příbuzní říkají, že by to mohla být špatná činnost štitné žlázy, kterou trpí babička. Nejvíce mi vadí ta nechuť k sexu, kdy mi je líto přítele. Děkuji za odpověď.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, doporučuji nejdříve vyšetření u svého praktického lékaře, nabrat krev včetně hormonů štítné žlázy a dále event. doplnit gynekologické a gastroenterologické vyšetření.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí