Antikoncepce

Antikoncepce a krvácení

niccy
návštěvník
Liberecký kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Antikoncepce a krvácení

Dobrý den.Dva roky jsem brala natikoncepci Chloe,ted jsem jí zaměnila za Jeanine.V den dobrání prvního plata jsem začala krvácet,ačkoli mesntruace se měla dostavit přiblině až za 3 dny.Krvácení bylo slabé a spíš hnědě zbarvené a ani v den,kdy se měla dostvit menstruace nenastala změna.Nyní již šestý den stále slabě krvácím,a tak nevím zda je to normální a čím je to způsobeno?Moc děkuji za odpověd.

(0)
   Odpovědět   

Všechny reakce na toto téma

MUDr. Veronika Hrochová
silver member Basic member
Gynekologie a porodnictví
Praha
Počet příspěvků: 159

Dobrý den, záleží na tom, zda jste nyní začala užívat Jeanine a tělo si teprve zvyká na novou antikoncepci a nebo ji užíváte již delší dobu. Tělu musíte dát čas na přispůsobení se až půl roku. Na HA Jeanine pacientky většinou nemenstruuují v pravím slova smyslu, ale pouze špiní tmavě hnědou krví po dobu 2 - 4 dnů. Takže bych doporučovala vyčkat, ev. návštěvu Vašeho gynekologa při zhoršení obtíží. S pozdravem MUDr. Hrochová

(0)
   Reagovat   
uzivatelka
návštěvník
Ústecký kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

dobrý den, mám takový problém, beru antikoncepci Jeanine a nějak se mi povedlo poplést dny. Brala sem prášky popořadě podle dnu, ae když sem dojela na konec řády začala sem prášky brát špatně. Místo pondělí sobotu, místo úterý pátek atd. Prášky jsem jeste nedobrala a nevím jak mám ted pokračovat a jestli antikoncepce ted již není spolehlivá, nebo to na to nemá žádný vliv? děkuji za odpověd

(0)
   Reagovat   
Marie
návštěvník
Kraj Vysočina
Poslat soukromou zprávu
Reakce na uzivatelka

Mám stejný problém prosím o odpověď co nejdříve .Děkuji mockrát

(0)
   Reagovat   
vas.veronika
návštěvník
Jihomoravský kraj
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, užívam antikoncepci pravidelně už 20.den, měla jsem špinění ale to ustalo. pak jsem měla 1.pohlavní styk a druhý den zacalo zase špinění.. je to normální? dekuji za odpověď

(0)
   Reagovat   
Preslicka
návštěvník
Ústecký kraj
Poslat soukromou zprávu

DObrý den, užívám antikoncepci Qlaira celkem tři roky, nepůsobí mi žádné obtíže, ale stává se mi, že když málo jím nebo mám velký hlad třeba několik hodin, než se stihnu najíst, že hned druhý den začnu špinit, rozbolí mě vaječníky včetně beder, která mě bolí vždy, když mám dostat měsíčky. Trvá to několik dní až týden. Je uplně jedno jestli je to na začátku,uprostřed nebo na konci užívání platíčka antikoncepce. U lékaře jsem se na to zapomněla zeptat, ale před měsícem na prevenci říkal, že je vše v pořádku, doslova vzorový příklad. Měsíčky mám vždy velmi slabé a díky antikoncepci skoro vůbec. Ještě bych chtěla podotknout, že měřím 169cm a vážím 61kg a jím normálně, zdravě. Jen snad, že v 15ti letech jsem rychle zhubla cca 10kg a měsíčky se mi ztratily, vrátili se pak pomocí hormonů, ale nic podobné hubnutí bylo první a poslední. Moc děkuji za radu.

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Antikoncepce

Komerční sdělení: Čeká vás gynekologický zákrok nebo operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?