Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Užití omylem dvou pilulek antikoncepce v jeden den - Antikoncepce - Diskuze

Užití omylem dvou pilulek antikoncepce v jeden den

Užití omylem dvou pilulek antikoncepce v jeden den

MsM4t0  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
prosím o radu. Stala se mi taková věc. Ráno jsem si jako běžně vzala pilulku antikoncepce KATYA. Pak odpoledne mi proběhlo hlavou, jestli jsem si vůbec antikoncepci vzala. Vzala jsem blistr, koukla jsem a popletla jsem si dny a myslela jsem si, že už je čtvrtek. A až po tom co jsem pilulku zapila mi došlo, že je středa.
Chtěla bych se Vás tedy zeptat, jak mám nadále po této mé sprominutím "blbině" používat antikoncepci.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Nic se nestane, antikoncepční tbl.užívejte dál přesně v určitou hodinu.Chráněná proti otěhotnění budete při pravidelném užívání nepřetržitě i v pauze.
MsM4t0  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Pochopila jsem to tedy správně, že když bych měla jako normálně dobrat blistr ve středu (teď budu dobírat v úterý) že mám opět začít ve čtvrtek, jako vždy, nebo posunout a začít ve středu?
Děkuj předem za odpověď

Reakce na MsM4t0

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Ve středu začnete užívat nové plato antikoncepce.
Debnár
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den, při vzetí 2 tablet místo jedné i při přechodu do normálního rytmu hrozí tzv. krvácení ze spádu, nebezpečí byste ještě zvýšila, pokud byste antikoncepci vysadila. Další tabletu vezměte normálně další den v obvyklou dobu a pokračujte do konce cyklu, který budete mít o den kratší :-) Chráněna jste dostatečně. Mějte se hezky Slavík
MsM4t0  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji moc za rady! Přeji hezký zbytek dne

Reakce na MsM4t0

MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Děkuji, i Vám ! :-) Slavík
MUDr. Ivana Šmrhová  |  Basic member  |  Sexuologie  |  Mariánské Lázně, Cheb
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, myslím, že se nestane nic hrozného, ale hlavně nezapomeňte si vzít další tablety od té poslední špatně užité za 24 hod a pak ev.každý den můžete vždy zase o 1 hod déle. Takže maximálně dostanete menses o pár hodin či nejdéle o 1 den déle než jste byla zvyklá.
s pozdravem I.Šmrhová

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí