Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Začátek užívání antikoncepce Flaya - Antikoncepce - Diskuze

Začátek užívání antikoncepce Flaya

Začátek užívání antikoncepce Flaya

Marťa  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, začínám brát po delší době znova antikoncepci Flaya, Zajímalo by mě jestli se muže začít užívat dřív než při prvním dnu menstruace...?? Díky.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Ne , nemůžete.HAK su žívá 1.den menses a po týdnu jste chráněná před těhotenstvím nebo 5.den a antikoncepční efekt je až druhý měsíc.
MUDr. Ivana Šmrhová  |  Basic member  |  Sexuologie  |  Mariánské Lázně, Cheb
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, pokud poprvé nasazujete hormonální antikoncepci, tak musíte při prvních dnech menstruačního krvácení a pak sledovat již schema, které vám řekl váš gynekolog. Pokud byste nasadila dříve, mohla byste si sama rozhodit celý menstr, cyklus a nebyla byste dobře chráněná před otěhotněním-
Marťa  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Při prvním dnu krvácení jsem začala brát HA. Pobolívá mě podbříšek ,ale jako menstruace taková se nedostavila. Má to tak být?

Reakce na Marťa

MUDr. Ivana Šmrhová  |  Basic member  |  Sexuologie  |  Mariánské Lázně, Cheb
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, udělejte si raději těhotenský test. Možná, že to vůbec neměla být menses.
Pokud těhot. test bude negativní a to raději 2x, pak dál užívejte.
S pozdravem I.Šmrhová
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den.
Začínáte-li prvním blistrem, na menstruaci počkat musíte. Pokud již tuto HAK berete, lze samozřejmě, jako i u jiných monofasických přípravků, pokračovat v braní dalším blistrem bez 7mi denní pauzy, tedy brát 42, event. i 63 tbl. bez přestávky.
Srdečně zdravím VS

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí