Neustálá bolest břicha

Neustálá bolest břicha

marta  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
mam neustale bolesti v podbrišku,nafoukle bricho nevolnost od žaludku a menstruaci mam nepravidelnou a pokaždé před ni špinim, nezvracím podstoupila jsem vyš.žaludku, strev, gynekol.take keretaž vysetreni pod narkózou, urologii a jediný výsledek je alergie na mleko to nejim a zle je mi pořád nevím už si rady
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, a jaká vyšetření jste měla? Gastroskopii? Možná bych doplnila i CT břicha. Eventuelně zopakovat gynekol. vyšetření. Pálení při močení nemáte? Průjmy?
S pozdravem
marta  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
na gastroskopii jsem byla gynekol. vyšetreni mam několik za sebou pokaždé vporadku zanet moč. měchyre jsem prodělala prelecili mi ho antibiotiky ale s močenim jsem mela problemy stále takže mi delali dilataci moč trubice ještě se mam dostavit na 1zakrok rozsiřovani průjmy nemam je pravda že CTmi nedelali co by se tí dalo zjistit?
Mimi  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,při dosedu a zvedání mám bolesti v podbřišku.Trvá to už asi měsíc.Minulý rok jsem otěhotněla,ale přišla jsem o to a takové bolesti jsem měla i při tom otěhotnění,musela jsem brát prášky na udržení těhotenství.Po potratu jsem brala antikoncepci,kterou jsem po 3. měsících vysadila.S manželem mám normální pohl. styk,ale když mi dá nohy jakoby na svá ramena,tak to taky bolí.Prosím vás nevíte,co by to mohlo být?Děkuji za odpovědi.
masa11  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den tak takový stav mám i já už od listopadu min.roku kdy jsem měla cystu na pr.vaječníku při té cystě se mi změnila i stolice ale nevěnovala jsem tomu pozornost až v unoru kdy cysta zmizela mě přepadl prujem trval 1den pak už jsem měla hodně řídkou stolici a bolesti mi také zůstaly hrozný.U lékaře gynekologii vše v pořádku i prevent.prohlídka na gastro endoskopie žaludku také ok,krev mi obvodák vzít nechce nemám nárok až při prevent.prohlídce(prosinec 2014)takže nic nic nic.Připadám si jak totální blázen posílají mě neustále na gynekologii a tam už na mě tak koukají ted jsem tam byla opět stím že mě to prostě bolí jako vaječníky a nu prohlídka stěry a vše ok jen malinký poševní zanět prý z bazenu ale v žádným jsem nebyla.Ted jsem 5 dní po MS a opět bolesti chvilku ustoupí pak zas nastoupí a hrozná bolest v kříži.Jsem totálně bezradná už nevím co stím.Samozřejmě se strašně bojím ale zítra jdu opět k lékaři chci testy,sono,a popřípadě laparoskopii protože tohle se nedá mám malé dítě a potřebuji se mu věnovat a ne polehávat.Tak se držte a asi musíme překonat že na nás koukají jak na blázny.