Občasné krvácení po vaginální hysterektomii

Občasné krvácení po vaginální hysterektomii

Valja52  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, ráda bych se přeptala zda je normální, když jsem tři čtvrtě roku po laparoskopické vaginální hysterektomii, že se mi už za tu dobu asi třikrát objevilo pár kapek krve (spíš tmavší), vždy jen ráno, potom zase nic. Jednou to bylo asi tři dny po pohlavním styku, a nyní to bylo když jsem v noci měla křeče v břiše (nadýmání) a poté mě na pár dní pobolívá těsně nad stydkou kostí (když se třeba chci zvednout z lehu do sedu). Nevím co by to mohlo být - např. srůsty? Zřejmě bych se měla poradit s lékařem, aby mě prohlédl, že?

Děkuji za odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Bude nutné navštívit co nejdříve gynekologa. Po gynekologickém vyš a kvantitativním vyš moči/aspekce vulvy i pochvy, jizvy poševní v gynekologických zrcadlech, ev UZ vyš,máte-li ponechané vaječníky/ půjde nejspíše o granulační tkáň v jizvě poševní.
Debnár
alena  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
dobry den objevila se me po hysrerektomii granulacni tkan prosim jake jsou moznosti lecby dekuji 
alena  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
dobry den objevila se me po hysterektomii granulacni tkan prosim jake jsou moznosti lecby abych nemusela do narkozy drkuji
Doktor ve Vašem okolí