Kolpitida

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
Teraa Teraa
návštěvník
Kraj Vysočina
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, užívám hormonální antikoncepci, ale každý měsíc ve STEJNOU DOBU se mi vrací pálení a svědění zevních rodidel a hnědočervený (s krví) tvarohovitý výtok. V antikoncepci začínám třetí (poslední) týden a v tuto dobu se mi tyto problémy opakují. Byla jsem s tím u gynekologa už třikrát, napsal mi Gynopevarylní čípky, potřetí i něco silnějšího. Prosím poraďte co by to mohlo být a jaká je příčina??? Děkuji za odpověd


 (0)
   Odpovědět   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Kolpitida

Komerční sdělení: Čeká vás gynekologický zákrok nebo operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?