Bolest podbřišku a krvácení po styku

Bolest podbřišku a krvácení po styku

lucka001  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobry den chtela bych se zeptat, vic jak rok me trapi ze pravidelne po styku zacnu krvacet. Zkonci mi menstruace a po treba 3-4 dnech mam styk s pritelem a druhy den po styku dostanu jakoby znovu mesicky. na preventivku chodim pravidelne a ma lekarka mi rekla ze mi nic neni ale me to normalni neprijde uz mam strach pritelem spat protoze me potom boli podbrisek a krvacim nekdy me boli podbrisek jiz behem styku ale s pritelem jsme opatrni a presto takto trpim muzete mi poradit? maminka pred 2 lety podstoupla odebrani vajecniku a tam ji potom oznamili ze zjistily ze mela rakovinu vajecniku ale ze je to nejaky druh na ktery by normalne neprisly. dekuji moc
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená slečno/paní, paní doktorka může mít pravdu, ale nic se nestane, když se v době takového krvácení ukážete jinému lékaři.
Pěkný den.
Doc.MUDr.Aleš Sobek, CSc.
Polanka nad Odrou
XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den Lucko, máte-li cytologii v pořádku, rakoviny se určitě neděste. Následné bolesti v podbřišku mohou být způsobeny nejen vysokou aktivitou z obou stran :-) , ale i např. chronickým zánětem. Při obtížích bych konzulval s jiným lékařem. Mějte se hezky , V.Slavík
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

prosím Vás kolik Vám je let jakou máte cytologií a zda byl tets na HPV HR,

S pozdravem,

MUDr Ilíč