Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Krvácení z pochvy po cvičení - Krvácení z pochvy mimo menstruační cyklus (metrorrhagie) - Diskuze

Krvácení z pochvy po cvičení

Krvácení z pochvy po cvičení

Kateřina  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den.začala jsem dnes se cvičením a je to hodně namáhavé na břicho. po skončení cvičení jsme šla cca půl hodiny na wc , koukám a vidím že krvácím. ne hodně. slabě a krev byla světlá. chtěla bych se tedy zeptat, jestli musím navštívit lekaře, nebo jestli je to normální tím že jsme dlouho necvičila a že teď najednou byla námaha ... jinak menstruací mám hodně nepravidelnou mám jí klidně i 14. dní.. ale toto menstruace není už nekrvácím. děkuji za odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Pokud máte krvácení i 14 dní nebo krvácíte naprosto nepravidelně je určitě vhodné navštívit gynekologa.Vhodné je provést cytologii a zvážit hormonální úpravu cyklu po gynekologickém vyš.vč UZ vyš.Námaha mohla toto krvácení způsobit.Tato úvaha o diagnose může být nepřesná.