Slabé špinění po sexu

Slabé špinění po sexu

follonica  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, před třemi měsíci jsem byla na pravidelné prohlídce u své lékařky, všechny výsledky byly v pořádku. Nyní mám ale potíže, ze kterých mám strach. Již nějakou dobu pozoruji slabé špinění po sexu. Beru už 5 let antikoncepci Adele. Momentálně jsem nemocná, několik dní ve stresu. Dočetla jsem se, že může jen chybět vitamin C, tak beru Ascorutin, ale také jsem se dočetla, že to může být i něco závažnějšího. Chtěla bych se zeptat, čím to může být. Děkuji za odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Vhodné je navštívit gynekologa.Po kolposkopickém vyš.a odebrání cílové cytologie., aspekci pochvy a vulvy a UZ vyš/ endocerv.linie/je vhodné ,trvají-li poltíže delší dobu
provedení endocervikální biopsie /patologie endocerv.kanálu/.Zpravidla se ale jedná o oděrku pochvy , která při styku vznikne.
Debnár
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den Follonico, předpokládám, že mezi výsledky byla i vaše cytologie, která je negativní. Pokud ano, souvisí to s největší pravděpodobností s Vaším současným stavem, stress i choroba... Až se toto vyřeší, přestanou velmi pravděpodobně i tyto Vaše problémy. Pokud ne , Vaše kroky by měly vést do gynekologické ordinace. Ať Vám vše dobře dopadne :-) V. Slavík
follonica  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Děkuji za reakce. Navštívila jsem svou gynekoložku, která mi zjistila zánět a předepsala mi čípky Polygynax na 12 dní. Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho začnou působit, mám je již 4 den a stále nevnímám nějakou změnu. Děkuji za odpověď. Příjemný den

Reakce na follonica

MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den, 4. - 5. den byste měla cítit úlevu. Balení rozhodně doberte, pokud se Vám nebude v těchto partiích dařit lépe :-) , byla by vhodná kultivace, která zjistí agens i citlivost na antibiotika. Mějte se moc hezky, srdečně zdravím. V.S.