Bulka v prsu

Bulka v prsu

petule123456  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se optat ma sestra do nedávna kojila, ale rozhodla se mít ještě jedno dítě.Bylo ji řečeno že musí přestat kojit nebo mi to dítě které by čekala mohlo umřít je to pravda?A ještě jedna hlavní otázka snazila se přestat kojit stahovala si prsa plenou tak se ji vytvořila bulka doktorka jí poslala na ultrazvukové vyšetření kde jí řekli že to není nadorového puvodu,jak se to dá z ultrazvuku zjistit? A co bude nasledovat dále pry mamograf nemuže podstoupit jestli chce otěhotnět mockráte děkuji za odpoved Petra
katka111  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
prosím, poraďte... našla jsem si v prsu bulku, těsně nad bradavkou, pevná, mírně pohyblivá, velikost cca 3cm... můj gynekolog není v ordinaci, prý je nemocen, kam se mám obrátit?? Nevydržím čekat... Je mi 25 a mám 3 a půl letou dceru, kojila jsem skoro 3 roky... doteď jsem neměla žádný problém. děkuji za brzkou odpověď Katka
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

nejlépe je provést UZ prsu pokud jste z prahy a okolí volejte na tel XXXXXXXXXXX

S pozdravem,

MUDr Ilič

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

katka111  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
jsem z karlových varů, je i tady možnost se objednat někam ?

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

katka111  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
tak jsem byla poslána k jinému doktorovy z gynekologie, že musím na mamoněco(prý je to trochu jiné než mamograf) s ohledem na věk, ale tam mě prý vezmou až 16.dubna!! To nevydržím, nehledě na to že jsem zřejmě těhotná... takhle to nechat nemůžu, jsem ochotna jet kamkoliv když mě vezmou alespoň příští víkend. děkuji za rady Katka

Reakce na katka111

MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

můžete se stavit u nás Lěkařský dům Mezibranská 21 Praha tel XXXXXXXXXXX

S pozdravem,

MUDr Ilič
Lena  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 23 let a před 5ti dny jsem si nahmatala v levém prsu pohyblivou lehce bolestivou bulku velkou asi 2cm. Hned jsem šla ke gynekolovi. Vyšetřil mě,a řekl mi, že mám počkat, jestli mi nevymizí po menstruaci(tu mám dostat za týden), že to může být hormonální změna. Jenže já se z toho čekání asi zblázním. Ještě bych chtěla podotknout, že jsem asi před rokem vysadila antikoncepci-nemůže to být i tím? Je to rakovina?Děkuji za odpově´d
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

nejlépe je ve Vašem věku provést UZ prsu..ve Vašem věku něco závažného je
zcela zcela ojedinělé,

S pozdravem,

MUDr Ilíč
KATY79  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,je mi 32 let,Asi před třemi dny jsem si v levém prsu nad dvorcem nahmatala bulku.Jsem ztoho docela nervózní.Sice co vím,tak jsme v rodině rakovinu prsu neměli,ale otec zemřel na rakovinu a strýc má rakovinu taky.Mám se objednat na mamograf?Děkuji Katka
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý denm

pravděpodobnost zhoubného onemocnění prsu ve Vašém věku je strašně nízka
ale přesto je dbré provést zltrazvuk a ne mamografii.

Přeji Vám hezký den,

MUDr Ilíč

Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

určitě se objednejte na ultrazvukové vyšetření prsou, vhodné je i navštívit Vašeho gynekologa. Pokud byste měla zájem, rádi Vás uvítáme i na našem oddělení gynekologie, kde působí vyhledávaná lékařka MUDr. Uhrová a MUDr. Mikulášková. Konzultace na gynekologii s vyšetřením stojí 3500,- Kč. Pro naše klientky jsme schopni zajistit přednostní termín ultrazvukového vyšetření prsou. Pro objednání nebo v případě dalších dotazů jsme Vám kdykoliv rádi k dispozici.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Senior Client Care Manager
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX
Libuše Novotná  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,9.2.2012 jsem porodila......nicméně už před otěhotněním jsem si nahmatala větší oválnou bulku na levém prsu pod lícní kostí u podpaží.Bulka je téměř nebolestivá jen zlehka...nijak se za celou dobu nezměnila její velikost.Ale bpjím se jestli může jít o rakovinu...můžu vůbec kojit?prosím o radu děkuji pište na Kristina.belecka@seznam.cz.Děkuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den ,

prosím Vás proč ne navštívíte lékaře a a třeba Vám udělá UZ vyšetření,

S pozdravem,

MUDr. Ilíč

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

Libuše Novotná  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,ono je to těžké když mám doma přítele dvouletou dcerku a dvoudenní miminko....tak je pak tžké někam jít kdyý vám možná řeknou že mám rakovinu prsu...nicméně jdu tam ve středu.jen jsem chtěla vědět názor dopředu než někam půjdu.děkuji pokud k tomu muzete neco rici budu rada

Reakce na Libuše Novotná

MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dbrý den,

prosím Vás nebojte se včechno bude v pořádku tak tam jdete jen pro jistotu ,

S pozdravem,

MUDr Ilíč

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

Dagmar  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, před týdnem jsem se dozvěděla výsledky biopsie prsu. Naštěstí je to jen fibreadenom. Několik let užívám HA Qleiru, jsem s ní spokojená. Je možné, že by tento fibreadenom byl důsledkem hormonů z antikoncepce? Můžu dál užívat tuto HA, aniž by se fibreadenom mohl zvětšovat? Je mi 38 let. Za půl roku mám jít do centra diagnostiky chorob prsu na kontrolu.
Děkuji Dagmar
sedmikraska  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den je mi 20let už nějákou dobu mám levé prso víš než to právé a má jíný tvar..myslím,že žádnou bulku jsem si tam nenahmatala,ale pořád mě pobolívá..nevíte o co by mohlo jít??není to rakovina??popřípadě kam se s tím obrátit na gynekologii??děkuji za odpověd.
viki  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den uz delsi dobu mam v pravem prsu bulku muj lekar mi neustale tvrdi ze je to zdurela mlecna zlaza ze zbytecne silim ted mne prso poboliva uz se bijim mu neco rici chci se sama objednat na sono jde to i bez doporuceni lekare? je mi 37 let a mam tri deti.treti jsem plne kojila 2 roky dekuji Vera
sano  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

vloni jsem byla na UZV kvůli bulce v prsu. Na UZV nebylo nic vidět, nicméně Mudr. říkala, že to tam cítí, ale nevidí na UZV. Mám se prý hlídat. Nedávno mi brali markery a měla jsem zvýšený CA 125. Chci jen upřesnit, že co 12měsíců chodím na koloskopii kvůli opakovaným adenomům a úmrtí na CA tl.střeva v rodině v linii. Mám se znovu objednat někam na UZV prsu? Co byste radili? Bydlím kousek za Prahou. Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Angelika 31.7.2023
Spokojený/á

pan doktor je velmi milý a sympatický, vysvětlil mi vše, co mě čeká. Jeho závěry jsem si ověřila u předního onkologa, byly stejné, takže mu plně důvěřuji. Teď jsem po operaci a čekám na nastavení léčby. Přeji všem brzké ... Více 

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Perfektně odvedená operace bez známek zásadu po vyndání nadoru.

Doktor ve Vašem okolí