Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Termín operace nádoru prsu - Nádory prsu - Diskuze

Termín operace nádoru prsu

Termín operace nádoru prsu

hani  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den.22.2.2015 jsem šla na preventivní mamografii.Až na ultrazvuku mi byl nalezen útvar v l.prsu o velikosti 13x9mm.Byla jsem odeslána na 9.3.na biopsii a po té 17.3.na Ambulanci č.7,Odtud 31.3. na magnetickou rezonanci+RTG plic+ultrazvuk břicha.1.4. jsem absolvovala chirurgickou ambulanci a až 16.4.jdu na MR-biopsie a do anest.-resus.ambulance.Na Mamární komisi jsem objednána na 21.4. a mám být /po požádání pana chirurga/přijata "už" 22.4. na operaci.Všude slyším a čtu,že má být žena s rak.prsu operována co nejdříve,nejpozději do měsíce,nejlépe do 14 dnů.U mě to bude za víc jak dva měsíce,pokud to vyjde.Do MOU chodím praventivně již kolem 16 roků s tím,že pokud se mi objeví nádor,bude mi věnována patřičná léčba a hlavně včas.Mám velký strach,jestli se mi nádor za tu dobu nezvětšil.Děkuji za odpověď Hana Pospíšilová

Související recenze a zkušenosti

Angelika 31.7.2023
Spokojený/á

pan doktor je velmi milý a sympatický, vysvětlil mi vše, co mě čeká. Jeho závěry jsem si ověřila u předního onkologa, byly stejné, takže mu plně důvěřuji. Teď jsem po operaci a čekám na nastavení léčby. Přeji všem brzké ... Více 

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Perfektně odvedená operace bez známek zásadu po vyndání nadoru.

Doktor ve Vašem okolí