Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Negativní těhotenský test, porucha menstruace - Nepravidelné menstruační krvácení - Diskuze

Negativní těhotenský test, porucha menstruace

Negativní těhotenský test, porucha menstruace

Alergi  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Je mi 17 let. Mám přítele jsme spolu rok a šest měsíců. V roce 2015 jsem začala brát antikoncepci. A 4.2. 2017 jsem přestala antikoncepci brát protože se snažíme o miminko. Měla jsem zpoždění o 14 dní tak jsem si udělala dohromady 6 těhotenskych testu a všechny vyšli negativní. Tak jsem si zašla na gynekologii tam mi udělaly ultrazvuk a krevní testy. Nic nezjistili tak mi dali vyvolávací injekci a už je to měsíc co mám zpožděnou menstruaci a jedenáct dní od té vyvolávací injekce. Je možné že bych byla těhotná?
Stellart s.r.o. KLINIKA TEPLICE  |  Basic member  |  Teplice
  • 29 odpovědí
  • 13 Likes
Dobrý den,
Váš obvodní gynekolog zvolil správný postup k potvrzení či vyloučení gravidity.
Pokud jste nedostala menstruaci do 10dnů od aplikace Agolutinu (lék na vyvolání menstruace ) měla by jste se znovu k Vašemu gynekologovi objednat na další postup.
S přáním hezkého dne
MUDr. Schmitz Daniel
Alergi  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď. Menstruace se dostavila 26.března. Snažíme se o miminko můžu poprosit o nějaké rady jak otěhotnět?