Antikoncepce a antibiotika  

Lila2
Lila2 Lila2
návštěvník
Zlínský kraj
Počet příspěvků: 4
Poslat soukromou zprávu

Beru antikoncepci Minerva a brala jsem antibiotika Penbene, můj lékař říkal, že antibiotika neovlvňují účinek antikoncepce, že na letáku to uvádí výrobce jen pro svou ochranu. Tyto antibiotika obsahují fenoxymethylpenicilin. Před užitím posledního antibiotika jsem měla pohlavní styk. Můžu báýt těhotná? Je pravda, že Escapelle může předepsat i obvodní lékař? A mohu užít i Escapelle, když jsem brala antibiotika a HA Menervu? Dítě zatím neplánuju. Ke styku došlo 4. den po skončení mentruace dá se tento den pokládat ještě za neplodný, minulý cyklus měl 28 dní ale předtím 23dní. Děkuji za rychlou odpověď spěchá

Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
mazliva
mazliva mazliva
návštěvník
Jihomoravský kraj
Počet příspěvků: 8
Poslat soukromou zprávu

Ahoj prominale v tomto se nezviznám ale skus si uděůat test a uvidíš.

Díky!  (0)
   Reagovat   
Lila2
Lila2 Lila2
návštěvník
Zlínský kraj
Poslat soukromou zprávu

jsou těhotenské testy spolehlivé po 7 dnech?

Díky!  (0)
   Reagovat   
mazliva
mazliva mazliva
návštěvník
Jihomoravský kraj
Poslat soukromou zprávu

ano jsou

Díky!  (0)
   Reagovat   
Lila2
Lila2 Lila2
návštěvník
Zlínský kraj
Poslat soukromou zprávu

Nevíš jak se počítají plodné dny

Díky!  (0)
   Reagovat   
mazliva
mazliva mazliva
návštěvník
Jihomoravský kraj
Poslat soukromou zprávu

nevím

Díky!  (0)
   Reagovat   
Lila2
Lila2 Lila2
návštěvník
Zlínský kraj
Poslat soukromou zprávu

Děkuji ti ale za ochotu

Díky!  (0)
   Reagovat   
mazliva
mazliva mazliva
návštěvník
Jihomoravský kraj
Poslat soukromou zprávu

když mohu poradim ale pokud bevim nemohu sloužit

Díky!  (0)
   Reagovat   
Pavlína Smíšková
Pavlína Smíšková Pavlína Smíšková
návštěvník
Praha
Počet příspěvků: 75
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, pokud pravidelně užíváte antikoncepci těhotenství je vysoce nepravděpodobné. Plodné dny jsou zhruba v polovině menstruačního cyklu. Těhotenství bych ve Vašem případě téměř s jistotou vyloučila. Pavlína Smíšková, Gyncentrum Praha

Díky!  (0)
   Reagovat   
Libuška
Libuška Libuška
návštěvník
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, beru antibiotika ciplox 500 a měla jsem nechráněný pohlavní styk, má antikoncepce je Cilest, chtěla bych se zeptat zda může být nějaké riziko těhotenství. Předem děkuji za odpověd

Díky!  (0)
   Reagovat   
Elliot
Elliot Elliot
návštěvník
Jihočeský kraj
Poslat soukromou zprávu
Reakce na mazliva

Dobrý den, beru antikoncepci Chloe a doktorka mi předepsala antibiotika Xorimax, mají nějaký vliv na tuto antikoncepci?

Díky!  (0)
   Reagovat   
Niko
Niko Niko
návštěvník
Ústecký kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Dobry den, chtela bych se zeptat byla jsem nemocna a brala jsem penicilin (antibiotika) 10 dni, jestli to ma vliv na antikoncepci jangee ktera je nizkohormonalni, můze byt nejake riziko tehotenstvi?Předem děkuju za odpoveď

Díky!  (0)
   Reagovat   
Niko
Niko Niko
návštěvník
Ústecký kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli ma vliv na nizkohormonalni antikoncepci jangee, penicilin ktery jsem brala v nemoci po dobu 10 dni. Dekuju za odpoved.

Díky!  (0)
   Reagovat   
Susan.92
Susan.92 Susan.92
návštěvník
Zlínský kraj
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den. Přibližně před 14 dny jsem brala antibiotika ( sumamed 3 tablety ) a brala jsem k tomu antikoncepci lindynete 20. Chtěla bych se zeptat jak jsem začala brát prášky tak v den druhého prášku antibiotik jsem měla večer pohlavní styk a druhý den ráno jsem začla krvácet i přes antikoncepci (zbývalo mi ještě asi 5 prášků do konce), a má menstruace od tohohle dne trvala cca 9 dní a byla nezvykle silná, proto bych se chtěla zeptat jestli bylo nějaké riziko otěhotnění nebo proč mi to takhle udělalo. V příbalovém letáčku antibiotik nestálo nic o antikoncepci. Moc děkuji za rychlou odpověď.

Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Poruchy menstruačního cyklu