Antikoncepce a antibiotika

Lila2 návštěvník
  • 4 odpovědí

Antikoncepce a antibiotika

Lila2  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Beru antikoncepci Minerva a brala jsem antibiotika Penbene, můj lékař říkal, že antibiotika neovlvňují účinek antikoncepce, že na letáku to uvádí výrobce jen pro svou ochranu. Tyto antibiotika obsahují fenoxymethylpenicilin. Před užitím posledního antibiotika jsem měla pohlavní styk. Můžu báýt těhotná? Je pravda, že Escapelle může předepsat i obvodní lékař? A mohu užít i Escapelle, když jsem brala antibiotika a HA Menervu? Dítě zatím neplánuju. Ke styku došlo 4. den po skončení mentruace dá se tento den pokládat ještě za neplodný, minulý cyklus měl 28 dní ale předtím 23dní. Děkuji za rychlou odpověď spěchá
Odborníci v okolí
mazliva návštěvník
  • 8 odpovědí
mazliva  |  Jihomoravský kraj
  • 8 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
Ahoj prominale v tomto se nezviznám ale skus si uděůat test a uvidíš.
Lila2 návštěvník
  • 4 odpovědí
Lila2  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Zlínský kraj
jsou těhotenské testy spolehlivé po 7 dnech?
mazliva návštěvník
  • 8 odpovědí
  • 8 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
ano jsou
Elliot návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na mazliva

Elliot  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Jihočeský kraj
Dobrý den, beru antikoncepci Chloe a doktorka mi předepsala antibiotika Xorimax, mají nějaký vliv na tuto antikoncepci?
Lila2 návštěvník
  • 4 odpovědí
Lila2  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Nevíš jak se počítají plodné dny
mazliva návštěvník
  • 8 odpovědí
  • 8 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
nevím
Lila2 návštěvník
  • 4 odpovědí
Lila2  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Děkuji ti ale za ochotu
mazliva návštěvník
  • 8 odpovědí
  • 8 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
když mohu poradim ale pokud bevim nemohu sloužit
  • 75 odpovědí
Pavlína Smíšková  |  Praha
  • 75 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den, pokud pravidelně užíváte antikoncepci těhotenství je vysoce nepravděpodobné. Plodné dny jsou zhruba v polovině menstruačního cyklu. Těhotenství bych ve Vašem případě téměř s jistotou vyloučila. Pavlína Smíšková, Gyncentrum Praha
Libuška návštěvník
  • 1 odpovědí
Libuška
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru antibiotika ciplox 500 a měla jsem nechráněný pohlavní styk, má antikoncepce je Cilest, chtěla bych se zeptat zda může být nějaké riziko těhotenství. Předem děkuji za odpověd
Niko návštěvník
  • 2 odpovědí
Niko  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Dobry den, chtela bych se zeptat byla jsem nemocna a brala jsem penicilin (antibiotika) 10 dni, jestli to ma vliv na antikoncepci jangee ktera je nizkohormonalni, můze byt nejake riziko tehotenstvi?Předem děkuju za odpoveď
Niko návštěvník
  • 2 odpovědí
Niko  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Dobry den, chtela bych se zeptat jestli ma vliv na nizkohormonalni antikoncepci jangee, penicilin ktery jsem brala v nemoci po dobu 10 dni. Dekuju za odpoved.
Susan.92 návštěvník
  • 1 odpovědí
Susan.92  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Dobrý den. Přibližně před 14 dny jsem brala antibiotika ( sumamed 3 tablety ) a brala jsem k tomu antikoncepci lindynete 20. Chtěla bych se zeptat jak jsem začala brát prášky tak v den druhého prášku antibiotik jsem měla večer pohlavní styk a druhý den ráno jsem začla krvácet i přes antikoncepci (zbývalo mi ještě asi 5 prášků do konce), a má menstruace od tohohle dne trvala cca 9 dní a byla nezvykle silná, proto bych se chtěla zeptat jestli bylo nějaké riziko otěhotnění nebo proč mi to takhle udělalo. V příbalovém letáčku antibiotik nestálo nic o antikoncepci. Moc děkuji za rychlou odpověď.
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Poruchy menstruačního cyklu