Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Krvácení mimo menstruaci - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Krvácení mimo menstruaci

Krvácení mimo menstruaci

kockomil1  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,již asi týden mě trápí nepříjemné slabší krvácení hodně tmavé krve.Mám velký tlak v podbřišku a je mi docela zle od žaludku a bolí mě v kříži.Jsem docela nervozní,k lékaři jsem objednaná až na 13.4.Je mi 46 let a menstruaci mám pravidelnou.Krvácení se objevilo asi za týden po skončení normálního krvácení.Děkuji Jana
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

doporučuji vyšetření gynekologa co nejdřív,pravděpodobně se nejedná o nic závažného ale gyn. vyšetření je lépe provést co nejdřiv

S pozdravem,

MUDr Ilič
Lucckka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
dobry den mam veliky problém s krvácením.1.12.2011 jsem měla menstruaci,dále pak 28.12.2011 se měla dostavit nova,ktera se bohuzel nedostavila.az do 28.1.2012 jsem stale nedostala menstruaci zasla jsem tedy k lekari kde mi dali injekci abyc se dostavila menstruace.ta se dostavila 1.2.2012 od teto doby stale krvacim a rekla bych silne,priklad: v 8hodin rano si vezmu tampon i vlozku a v 9:30minut uz jsem zkrs nazkrs protekla.byla jsem u lekare ktery mi dal leky Doxybene .uzivam je od stredy po 12hodinachj dneska je pondeli a stale stejne krvacim.uz nevim co mam delat je mi 25let a mam 3 deti.od 1.2.jsem zacala brat antikoncepci kterou jsem ale po 17 dnech vysadila,nebylo mi po ni dobre.poradite mi co mam delat?uz se bojim a nechci neustale plasit u doktorky rikala ze leky zaberou ale tak se nestalo rikala,ze mam naky zanet.
lili  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,asi před čtrnácti dny mi skončila menstruace a opět krvácím,ale řekla bych,že ve velkém...Chci se zeptat,zda si mám zajít k doktorovi,abych nevypadala jako hysterka..Děkuji předem za odpověd..
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní/slečno. Když nezmám žádné další informace (věk, antikoncepce), je vhodné ihned navštívit svého gynekologa a situaci s ním řešit.

Reakce na Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.

lili  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,pane doktore Sobku..Omlouvám se,že jsem neuvedla více informací.Je mi 20 let.Antikoncepce,kterou užívám se jmenuje Lindynette20 Jinak jsem rodila před čtyřmi měsíci...
misha  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Je mi 20 let. Používám antikoncepci Mercilon skoro 4 roky. Poslední prášek dobírám v neděli a menstruace se dostaví ve čtvrtek nebo v pátek. Dnes se mi, ale stalo, že jsem to dostala v neděli(přitom mi zbývá ještě jedna piluka v platíčku). Můžete mi prosím poradit co s tím? Před pár dny jsem byla na pravidelném gynekologickém vyšetření může to mít nějaký vliv? Děkuji za odpověd.
Lenka66  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den..je mi 44let.1.března tohoto roku jsem byla na kyretáži ohledně silného krvácení mimo cyklus.Beru Norethisteron a menzes dostávám mimo cyklus i přes to,že ho užívám.Ale vůbec se mi to nezlepšilo.Můj lékař mi řekl,že od toho 1.3. si mám vypočítat 28dni a pak bych měla menstruaci dostat.Dostala jsem to po 2týdnech kdy by to odpovídalo mému cyklu,ale pak jsem to dostala zase po 3týdnech a teď znova.Vím od mého lékaře,že mám na děloze myomy,ale i přes tabletky menzes dostanu vždy dříve děkuji za odpověď.Sobková.
Horynka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, již druhý den mne trápí krvácení,zle od žaludku,motání a bolest hlavy,tlak na prsou..Menstruaci jsem měla před třemi týdny a mám to dostat až za týden..zítra jdu k lékaři, ale potřebovala bych malinko uklidnit..:) děkuji za odpověď
kopretinaK  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, před dvěma dny se mi ve výtoku objevila krev- žádné velké množství zhruba jako nit, od té doby nic a dneska se mi to stalo znovu. Je mi 20 let, 3 roky beru Harmonet, nikdy jsem žádné problémy neměla, do konce platíčka mi zbývá 7 pilulek. Poraďte mi prosím, zda se mám zneklidňovat a jít k lékaři nebo zda se nejedná o nic závažného. Děkuji za odpověď
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

pokud je to všechno tak se nemusite obávat není to nic závažného a není třeba kontaktovat lékaře v případě setrvání a stupňování potiží tak ano,

S pozdravem,

MUDXr Ilič
Michali  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, je mi 19let a užívám antikoncepci Lindynette. Mám problém, že krvácím mimo cyklus a to už po dobu +- půl roku. Byla jsem u svého lékaže a ten mi tvrdil, že je vše v pořádku. Bohužel krvácení trvá a mě to v pořádku nepříjde, protože je to obtěžující. Stihla jsem vypozorovat, že začnu krvácet obvykle po pohlavním styku s přítelem (nestřídám je). Byla bych moc ráda za každou dobrou radu, protože já sama jsem bezradná. Děkuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

když je všechno v pořádku pak je třeba zmenit HA na tři fázový přípravek npř Pramino,m

S pozdravem,

MUDr Ilič

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

Michali  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, mohl by jste mi prosím vaši radu převést tak, abych ji pochopila. Opravdu nevím co so mám pod HA představit. Děkuji

Reakce na Michali

odpověď pro Michalli  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
HA je hormonální antikoncepce...Taky užívám lindynette a krvácení mimo cyklus se mi dneska objevilo poprvé... Pravděpodobně v důsledku nervového vypětí..
Jity  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den...už několik let se trápím s krvácením mimo menstruaci...už mám vyzkoušených x druhů antikoncepčních pilule, hormonální tělísko i tělísko bez hormonu....mám všechna vyšetření u gynekologa a vše v údajném pořádku...poslední šance je podvázání vaječníků, ale to ještě nechci....krvácím po styku, 14 dnů po menzes a to třeba i 10 dnů...některý měsíc je to lepší a jiný zase horší....už nevím co dělat....poraďte mi prosím.....může to být i jinou, než gyn.příčinou?...děkuji za odpověď Chudějová
Nezabudka  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobry den.Je mi 25let,HA neberu,s pritelem se uz dva roky milujeme bez jakekoliv ochrany takze miminko chceme,avsak posledni menstruaci jsem mela 26.7.-30.7.(mam ji vzdy sedm dni a silnejsi nez byla ted)po menstruaci mi natekla prsa a lehce zvetsila(na dotek bolestiva a citliva)Ttest negativni,ale dnes 14.8.jsem ji rano dostala opet(silne krece v podbrisku,zimnice, ale nijak silna,normalni krvaceni bez spineni)nikdy se mi nestalo abych ji mela takhle kratce po sobe vzdy po 28-30dnech.Druhy Ttest negativni.Nemuze jit treba o potrat? Predem dekuji za odpoved a preji hezky zbytek dne
toxii123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nedávno jsem začala slabě krvácet při pohlavním styku. Menstruaci jsem měla před 2 týdny.
Děkuji M.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

je důležité zda je to tzv. kontakní krvácení z čípku nebo intermenstruační z dělohy pokud se to bude opakovat dop. anvštívit gynekologa,
Přejí Vám příjemný den

S pozdravem ,

MUDr Ilíč

anonym
anonym  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
je mi 20 let, antikoncepci neberu. Menstruaci mám již od 14ti let nepravidelnou, ale vždy se o pár dnů zpozdí. Teď jsem během jednoho měsíce měla mensturaci 3x. Dostala jsem ji vždy po týdnu, tedy cca 5 dnů menstruace, ale slabší než normálně, poté týden nic a pak zase slabší menstruace. Chtěla bych se zeptat čím by to mohlo být a zda bych měla jít k doktorovi. Žádné jiné potíže, ani nevolnosti nebo bolesti nemám. Napadlo mi zda by to nemohlo být ze stresu. 2x se mi stalo, že jsem se velmi pohádala s přítelem a druhý den se objevila menstruace. Předem děkuji za odpověď.
anonym
anonym  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
ještě jsem zapomněla dodat, že jsem si dělala těhotenský test a byl negativní. Děkuji
Marcela  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
už asi půl roku mám problémy s krvácením mimo menstruační cyklus. Je mi 21 let, už 4 roky beru antikoncepci Minulet a mám stálého přitele. Někdy se mi stává že krvácím po sexu, někdy zase začnu krvácet v polovině cyklu a krvácení trvá někdy i pět dní, lékařka mi řekla, že je to normální, at užívám antikoncepci pravidelně, ale to dělám a žádná změna. Mám navštívit lékařku znovu? Nevím co s tím, je to nepříjemné.
anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Dobrý den . Zkuste www stránku , mohli by Vám poradit . Nechci dělat reklamu , napište mi na mail : anickadol1@seznam.cz
Marki  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
od včerejška slabě krvácím. Je to vždycky jednorázový výtok a pak se třeba půl dne nic neděje. Je to více nahnědlé než krev při menstruaci a zapáchá. Menstruace mi skončila před 5 dny a před 2 týdny jsem byla na preventivní prohlídce na gynekologii a vše bylo OK. Beru stále stejnou antikoncepci již 5 let. Nikdy jsem neměla v této oblasti žádné problémy. Prosím o radu. Díky Markéta
anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Je mi 20 let už 5 let používám antikoncepci minuet. V lednu mi zjistili vir HPV a v dubnu mam jít na kontrolu. Dnes ale krvácím mimo cyklus tak se chci zeptat jestli to je vážné nebo ne? Děkuji
Jana  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
mám problém takovy že jsem si zapomela vzit jeden prasek antikoncepce a za dva dny na to jsem zacala silne krvacet + boleni v podbrisku?Ma to na to vliv,na ten zapomenuty prasek?
Děkuji za odpoved
DB  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 21 let, cca 4 roky užívám hormonální antikoncepci. Minulý týden jsem začala zničeho nic krvácet uprostřed cyklu. Chybělo mi vybrat ještě 6 tabletek z platíčka. Dr. mi po telefonu poradil vyčkat, jak se situace vyvrbí, chystám se k němu příští týden. Kromě krve (jasně červené) ze mě odcházely i drobné kousky našedlé tkáně. Napadlo mě, jestli se nemohlo jednat o nidační krvácení. Dnes jsem si udělala těhotenský test. Po nějaké době, delší než té, co je uvedena na obalu, se na něm vybarvil světlounký druhý proužek, je to 11 dní od posledního pohlavního styku. Je možné, abych byla těhotná? Čemu jinému by se dalo krvácení přisoudit.
kralova m.  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
dobry den ,mam to stejne,poprve,je mi 39 let a menstruuji presne po 28 dnech tento mesic prisla menstruace 3 .5 . a v patek 18.5.opet a to ve velkem ,hodne tmava krev a do vcerejska to bylo docela dost ted uz skorem nic ale nikdy se mi to nestalo vzdy bylo presne tak jak ma byt..mam tri deti 20let,16let a 2,5 roku.....dekuji za odpoved
Gábina  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mam pokračovat a co mam dělat.Je mi skoro 18 let před rokem jsem začala brát HA Lindynette 20 všechno bylo v pořádku až po pul roce se po sexu nebo při sexu dostavilo krvácení které ale hned druhý den skončilo.Stalo se to asi 3x jednou do měsíce.Pilulky beru pravidelně.Ted ale po sexu nastal tmavý výtok a velká bolest břicha, výtok se po 3 dnech proměnil v krvácení...velice silné a bolest břicha velká.Menstruani mam dostat až za 5 dní.Na vyšetřená jsem byla u sveho gynekologa i na ultrazvuku a chirurgii, všechno je podle doktorů v pořádku.Gynekološka mi řekla at počkám co se bude vyvýjet po menstruaci.Za tyden dělám závěrečné zkoušky tak jsem myslela jestly to není nervového původu.Děkuji za odpověd, Gábina.
Lily  |  návštěvník  |  Berlin (mit Stadtbezirke)
  • 2 odpovědí
Dobry je mi 20 let a mam problem s kravcenim mimo menstruaci. Ve ctvrtek 24.5.2012 mi skoncila menstruace a od soboty 27.5.2012 jsem zacla opet krvacet. Nekdy mene a nekdy vice. Mam bolesti v podbrisku a pri sexu s pritelem me to boli. Zadnou antikoncepci neberu. Predem dekuji za odpoved.
Lily  |  návštěvník  |  Berlin (mit Stadtbezirke)
  • 2 odpovědí
Omlouvam se bylo to od nedele 27.5.2012
Nikol  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat je mi 17 let a menstruaci jsem měla vždy v normálu.Neberu antikoncepci ale menstruace se měla dostavit kolem 29.6. ale začala jsem mírně krvácet už 21.6. před víkendem jen ve Čtvrtek, potom se vše uklidnilo ale zase v Neděli 24.6. jsem začala opět mírně krvácet, pokračovala to normálně týden poté už vše v pořádku. Jenže další týden se dostavovalo špinění a mírně opět krev, tohle trvá doteď. Takže už skoro dva týdny. Myslíte, že by to mohlo být z těch parných dnů co teď probíhají, jiné vysvětlení nemám :(. Pohlavní styk jsem během ani před těmito problémy neměla.
Děkuji za odpověď.
libis  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý de chtěla bych se zeptat čím to že jsem neměla menstraci před měsícem měla za 21 dní ted za 34 dní, je mě 48let děkuji Vindová

Reakce na libis

anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Dobry den , ja sem poruchy menstruac.cyklu resila pomocí : GAN QI YU Jue III. - Čaj při stagnaci Qi Jater III.
Snad jsem nekomu pomohla , preji hezky den ...

Reakce na anickadol1

Melodi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
jak se přesně čaj, který jste užívala pro pravidelný menstruační cyklus jmenuje a kde jej lze koupit? Je u něj nějaký návod na dávkování?
Děkuji Vám za odpověď
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí

dobrý den,chtěla jsem se zeptat co může být příčinou nástupu menses o10.dnů dříve,je mě 44,roků,mám pravidelné kontroly a z menses jsem žádné problémy nikdy neměla.děkuji.
Monik82  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chci se zeptat....dostala jsem menstruaci 18.12.2012 normálně jsem odmenstruovala(7 dní),pak přišla menstruace 1.1.2013,ta trvala 10 dní a 16.1.2013 jsem opět začala krvácet a menstuaci mám do teď.Je mi 30 let,děti nemám,ale 4x jsem dříve potratila(v 25 letech).Už říve se mi stalo,že mi praskla cysta,může to být i nyní?Bolesti břicha mám,ale tak nějak normální(nejsou silné).
Předem děkuji za Vaši odpověď.
Zuzana  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi skoro 20 let. Poslední menstruaci jsem měla 19.1. Dnes ráno jsem krvácela, nyní už nic. U gynekologa jsem byla před třemi týdny a vše bylo v pořádku. Mám si k němu zajít znovu? Děkuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí