Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Špinění místo menstruace - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Špinění místo menstruace

Špinění místo menstruace

kristýna  |  návštěvník  |  Středočeský kraj

mám takový problém,který mě momentálně velmi trápí..místo toho,abych správně měla menstruaci,tak sem po celý ten týden měla špinění,několik dní mnohem výraznější..jinak se menstruace nedostavila..myslíte,že by se mohlo jednat o velmi slabou menstruaci??
Ivetka  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,v říjnu 2010 jsem vysadila hormonální antikoncepci.Poslední menstruaci jsem měla na konci ledna a poté jsme se s přítelem začali snažit o miminko.Ale zatím to nebylo úspěšné,neboť 16.2.11 jsem dostala menstruaci,ale co mě trápí,že to je velmi slabé menstruační krvácení spíše červeno-hnědé špinění.Tímto bych Vás chtěla požádat o radu,čím může být způsobeno toto menstruační špinění.Předem velmi děkuji za Vaši odpověď.
marta  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
šest let jsem brala různé antikoncepce (od Logestu po Bellaru), ale před třemi roky jsem začala mít potíže se špiněním mezi menstruací. Zkusili jsme měnit antikoncepci, ale nepomohlo. Poté jsem antikoncepci úplně vynechala a vůbec se mi nedostavila menstruace, tak jsem musela jít na vyvolání. Potom jsem raději antikoncepci zase brala – ale potíže zůstávaly. Po delší době mi lékařka doporučila antikoncepci vynechat aspoň na půl roku. Jenže po třech měsících od vynechání neustále špiním (vždy mám „pauzu“ cca 3-5 dní a pak zase špiním), někdy velmi silně, ale menstruace se během těchto tří měsíců vůbec nedostavila. Tak jsem zašla za lékařkou a ta mi předepsala Marvelon – prý mám nedostatek estrogenu a potřebujeme tělo zase „nahodit“ na správný režim a po nějaké době můžeme zkusit antikoncepci zase vynechat. Toto řešení mi přijde už nekonečné, protože bez antikoncepce moje tělo normálně nefunguje, ale prý tento můj problém jinak „léčit“ nejde. Mám strach, že budu mít potíže s otěhotněním. Můžete mi prosím poradit, jak tento problém vyřešit? Moc vám děkuji za odpověď.
Marta
Pavla  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Je mi 34 let a dosud jsem neměla žádné problémy s menstruačním cyklem. Cyklus mívám dlouhý plus mínus 26 dnů. Poslední cyklus ale byl výrazně kratší - špinit jsem začala už 19. den a zůstalo jen u špinění, to trvalo asi 12 dnů. Nejdříve jsem si myslela, že jsem těhotná, ale dva těh. testy (provedené s týdením odstupem) byly negativní. Ještě bych měla doplnit, že si měřím bazální teplotu (jako antikoncepci používám symptotermální metodu) a ve zmiňovaném cyklu vůbec nedošlo k poovulačnímu zvýšení, teplota se střídavě pohybuje stále mezi 36, 4 - 36, 6. Mám se tím vším znepokojovat nebo vyčkat, co se bude dít dál. Děkuji za odpověď. Pavla
Jarka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den, mam dotaz mela jsem dostat menstruaci ale mela jsem zpzdeni 4dny a pak jen slaboucke spineni ani ne den.antikoncepci uzivam pravidelne.ted ji mam zase zacit brat tak nevim jestli mam zacit nebo ne,kdybych nahodou byla tehotna.Dekuji.J
Novotná  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Zhruba v měsíci únoru jsem měla menstruaci. V březnu a dubnu jsem nemenstruovala, tak jsem navštívila svoji gynekoložku, která mi dala injekci na vyvolání menstruace. Při ultrazvuku mi byla zjištěna malá cysta na vaječníku. Po injekci se menstruace dostavila 2x a od té doby zase nic, tedy jen drobné špinění (cca 3 dny) a vždy v době, kdy mám mít menstruaci - hnědý výtok bez zápachu. Jiné problémy nemám. Před měsíce jsem začala užívat antikocepci Chloe. Můžete mi prosím poradit? Děkuji Novotná
andynka05  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat zda by bylo možné být těhotná když jsem menses nedostala jen jsem začala špinit takovou hnědou tekutinou ze záčatku jsem si myslela že normálně menses dostanu ano je pravda že jsem měla nechráněný pohlavní styk,prsa mě bolí na dotek mámje takové těžké oteklé. moc vám děkuji za odpověd
Tessi05  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru pravidelně antikoncepci, vysazuji po 21 dnech. Menstruace byla vždy pravidelná a co se intenzity týče, vždy stejná. Tentokrát se však místo menstruace objevilo jen silné špinění, které trvá už třetím dnem. Je to v pořádku ? Děkuji za odpověď.
kulíšek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. V březnu jsem vysadila HA a menstruace se nedostavila. Byla jsem u svého gynekologa a ten mi píchl vyvolávací injekci (18.4). Dne 23.4 jsem začla mírně špinit a 24 a 25.4 jsem měla velmi slabounkou menstruaci a pak už nic. Na TT stále pouze jedna čárka. Tak bych se chtěla poradit, jestli bych mohla stále doufat, že jsem těhotná. Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí