Norethisteron a oddálení menstruace

Ivet návštěvník
  • 5 odpovědí

Norethisteron a oddálení menstruace

Ivet  |  Pardubický kraj
  • 5 odpovědí
 |  Pardubický kraj
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat.Dostala jsem prášky na oddálení menstruace Norethisteron,začla jsem je brát 2 dny před očekávanou menstruací 3x denně a brala jsem je 12 dní,přičemž poslední den jsem si vzala pouze 2 tabletky.Doktor mi řekl,že menstruace dorazí do 72 hodin a já jsem si prášky naposled vzala v sobotu,což znamená,že dnes je poslední den,kdy bych měla menstruaci dostat,ale menstruace se ještě nedostavila.Je možné,že se může opozdit vlivem třeba toho,že jsem byla pryč?Těhotná nejsem,jelikož jsem panna.Předem děkuji za odpověď:)
Odborníci v okolí
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,
kyž se nedostaví do 1 týdne navštivte doktora,

S pozdravem,MUDr Ilič
anonymní návštěvník
  • 1 odpovědí
anonymní  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli můžu otěhotnět,když jsem užívala norethisteron? Menstruaci jsem dostala do 4 dnů po skončení užívání léku, ale menstruace je oproti jiným měsícům slabší.
Irena Dekrétová návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na anonymní

Irena Dekrétová  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
 |  Ústecký kraj
ano já otěhotněla hned a to mi gynekolog řekl,že bych mohla mít i dvojčata,Váš doktor když předepisoval tyto tablety Vás měl na to upozornit
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes

Reakce na Irena Dekrétová

• 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,

NES není antikoncepce,ale menstruace po NES je jiná néž běžně pro Váš klid udělejte si komerční těhotenský test z ranní moči.

S pozdravem,

MUDr Ilič
Zrůda návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

Zrůda  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, co si mám prosím Vás představit pod pojmem...jiná menstruace...?
Děkuji
miri návštěvník
  • 1 odpovědí
miri  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Karlovarský kraj
Dobrý den, příští týden jdu na operaci děložního čípku a beru dva dny NORETHISTERON na oddálení menstruace, dneska jsem vyčetla, že se prášky nesmí užívat před plánovanou operací, chci se zeptat jestli to vadí, že je užívám anebo je mám vysadit, je to konizace čípku, děkuji
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes

Reakce na miri

• 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý dem,

ano můžete to uživát ale je nutné hlásit v nemocnici.,

S pozdravem,

MUDr Ilič
ALenka návštěvník
  • 1 odpovědí
ALenka
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
Pane doktore, prosím Vás o radu.
Dcera má 14 let, menstruaci 1 rok. V červenci máme jet na dovolenou k moři, bohužel, s největší pravděpodobností dostane menzes hned druhý den. Je možné oddálit i u ní Norethistosteronem? Tampon si nezavede :-(
Děkuji.
Lenka
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes

Reakce na ALenka

• 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den ,

teoretický ano ale doporucuji Vám konsultovar dětskou gynekologii např. Praha .Motol

S pozdravem,

MUDr Ilič
278 návštěvník
  • 1 odpovědí
278  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Moravskoslezský kraj
dobrý den,

chtěla jsem se zeptat začala jsem brát norethisteron 2 x denně na oddálení menstruace, odjíždíme na dovolenou a v den kdy jsem měla menstruaci dostat mestruaci jsem začala cítit bolest v podbříšku a začala jsem špínit celkem dost jako kdybych měla dostat menstruaci je to normální nebo se mám obrátit na gynekologa

děkuji
Carlito7 návštěvník
  • 1 odpovědí
Carlito7  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat jak je možné ,když jsem brala minulý měsíc norethisteron na oddálení ms abych to neměla u moře. Dobrala jsem ho a za 3 dny jsem to dostala. Což je v pořádku, ale tento měsíc jsem to měla mít 4.7. a ještě jsem to nedostala. Přítele mám ale ještě jsem s ním nikdy nespala.... Příznaky mám , že to mám dostat ale ted mě bolí strašně pod břichem jako bych to měla dostat jenže ono stále nic... Muže to být těmi tablety ,že mi to rozhodilo cyklus? Děkuji .
anonym návštěvník
  • 1 odpovědí
anonym  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
Posl.2 mesice jsem menstruovala 2x v mesici.Lekarka mi predepsala norethisteron na upravu.Mam jist 17 az 24 den cyklu 2x denne. Prosim kdy mam teda zacit uzivat? Ma to vubec smysl? dekuji za odpovd
Terka návštěvník
  • 1 odpovědí
Terka  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
Dobrý den mam léky na oddálení menstruace, ale dostali se mi dříve o 4 dny, i přesto beru dvě tabety denně ale ze špinění to jde na krvácení slabší. Nemám zvednout tabetu na 3 denně. Zítra odjíždím na sjíždění vody, a nejraději bych aby to krvácení už ustalo. Děkuji
  • 50 odpovědí
  • 3 Likes

Reakce na Terka

• 50 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, na zábranu krvácení je možno na přechodnou dobu zvýšit dávkování Norethisteronu na 3x1 tabletu. Po odeznění špinění i krvácení pokračujte jen 2x1 tabletu až do návratu z dovolené. Do 3 dnů se objeví normální krvácení. XXXXXXXXXXXXXX
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes

Reakce na Terka

• 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,

ano můžete to zkusit,pro jistotu si udělejte gravid test z ranní moči a
tbl. bere po celou dobu dovoleny až je vysadite dostanete tzv. umělou menstruaci

S pozdravem,

MUDr Ilíč
calogera návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

calogera  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den. Dnes je to 9. den co mám menstruaci. zašla jsem ke gynekologovi, který mě prohlédl, udělal UZ a těhotenský test. Předepsal mi Norethiseron 3 dny 3xdenně a pak 2x denně. V nálezu mám adnexa vlevo c.lut.cysta 28mm, tak prosím o vysvětlení. Dále bych se chtěla zeptat, jeslti po vysazení začnu krvácet jako při menstruaci a pak znovu dostanu menstruaci ve správný datum, nebo až ten další měsíc.
Děkuji za odpověď
arya návštěvník
  • 1 odpovědí
arya  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Středočeský kraj
Dobrý den, chci se zeptat na možnost oddálení menstruace ať už Norethisteronem, případně jinou metodou, u osoby, která má za sebou mozkovou příhodu, prokázanou mutaci prothrombinu II a je trvale clexanizována. Gynekolog se tváří, že by nebyl proti, hematolog nesouhlasí. Nemáte s tím zkušenost? Děkuji za odpověď
Mirka 123 návštěvník
  • 1 odpovědí
Mirka 123  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
 |  Ústecký kraj
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, dnes mi pani doktorka předepsala Norethisteron abych začala dřív mentruovat, 22.5. jdu na operaci vyndaní cyst a odstranění vaječníku, mohou ho brát nebo raději až pár dní před operací? Děkuji
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Poruchy menstruačního cyklu