Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Opožděná menstruace po potratu - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze

Opožděná menstruace po potratu

Opožděná menstruace po potratu

Kacaba  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,mám takový dotaz,ze kterého nebudete mít radost.13.října jsem prodělala interupci,předtím jeden porod,nebyly žádné komplikace a krvacení jsem měla poté slabé.Bohužel jsme s manželem nebyly vůbec důslední a porušily jsme šestinedělí,bez kondomu,ale manžel předem vyskočil.Teď je to pátý týden,co jsem byla na potratu a ještě se nedostavila menstruace.Těhotenský test jsem si dělala,byl negativní.Předtím jsem měla menstruaci pravidelnou, může to být tím potratem,nebo je pravděpodobnější,že jsem opět těhotná,i když mi to přijde velmi nepravděpodobné.Na instrukcích z nemocnice psali,že menzes se dostaví behěm 4-6týdnů,ale nevím od kdy mám počítat.Bojím se jít na gynekologii,můj lékař je velmi přísný a hlavně je mi trapně,za svou neopatrnost.Mám ještě vyčkat nebo sebrat odvahu a jít k lékaři.slabé bolesti v podbřišku pociťuji,prsa bolí pouze na silnější dotek.nemám příznaky jako předtím,ale i tak se obávám.děkuji Vám mnohokrát za jakoukoli odpověď
petula92  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,16.1. sem byla na potratu a čekala po 4-6 tydnech na menstruaci ktera se dostavila před 14 dny a ja si prvni den vzala prašek od antikoncepce ale pořad jí mam a zitra v Po 4.3. už budu začinat s menstruaci 3 tyden a nevim jestli je to normálni i když beru ty prašky ktere by to mělo zkratit nebo něco takového.Moc děkuju za odpověd.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí