Špinění po ORL operaci  

Hana
Hana Hana
návštěvník
Kraj Vysočina
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den,
před třemi týdny jsem podstoupila operaci na ORL. Před i po operaci v době hospitalizace jsem brala i beru antikoncepci Yaz. Před 14 dni jsem začala špinit a mám bolesti v podbřišku. Chci se zeptat zda je to normální takhle po operaci nebo v čem by mohl být problém. Děkuji za odpověď


  Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
Pavlína Smíšková
Pavlína Smíšková Pavlína Smíšková
návštěvník
Praha
Počet příspěvků: 75
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, operace nemá vliv na účinek antikoncepce. Nevím jak velkou operaci jste podstoupila a jestli jste dostávala léky na ředění krve - mohly by způsobit špinění. Někdy hraje roli stres z operace. Pokud by jste měla pochybnosti navštivte svého gynekologa. Pavlína Smíšková, Gyncentrum Praha


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Alča
Alča Alča
návštěvník
Jihočeský kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den Hano, mám stejný problém...před 4 dny jsem měla také operaci ORL a dnes od rána špiním a mám bolesti v pravém podbřišku, takže snad to je tím....nezjistila jste poté ještě něco?Za jak dlouho to ustalo? Děkuji


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Hana
Hana Hana
návštěvník
Kraj Vysočina
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu
Reakce na Alča

Dobrý den,v čem byla příčina jsem nezjistila,ale můj gynekolog mi pak předepsal nějaké vitamíny a ani ne do týdne od začátku užívání mě špinění a bolesti přešly :-)


  Díky!  (0)
   Reagovat   
MUDr. Ilič Zdravko
MUDr. Ilič Zdravko MUDr. Ilič Zdravko
Basic member
Praha
Počet příspěvků: 973  ( 11)

Reakce na Alča

Dobrý den,

každá operace je stresem pro lidský organismu tak že špinněí po operaci klidně může být následkem ..
S pozdravem,

MUDr Ilíč


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Poruchy menstruačního cyklu