Špinění po ORL operaci

Hana návštěvník
  • 1 odpovědí

Špinění po ORL operaci

Hana  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
 |  Kraj Vysočina
Dobrý den,
před třemi týdny jsem podstoupila operaci na ORL. Před i po operaci v době hospitalizace jsem brala i beru antikoncepci Yaz. Před 14 dni jsem začala špinit a mám bolesti v podbřišku. Chci se zeptat zda je to normální takhle po operaci nebo v čem by mohl být problém. Děkuji za odpověď
Odborníci v okolí
  • 75 odpovědí
Pavlína Smíšková  |  Praha
  • 75 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den, operace nemá vliv na účinek antikoncepce. Nevím jak velkou operaci jste podstoupila a jestli jste dostávala léky na ředění krve - mohly by způsobit špinění. Někdy hraje roli stres z operace. Pokud by jste měla pochybnosti navštivte svého gynekologa. Pavlína Smíšková, Gyncentrum Praha
Alča návštěvník
  • 1 odpovědí
Alča  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Jihočeský kraj
Dobrý den Hano, mám stejný problém...před 4 dny jsem měla také operaci ORL a dnes od rána špiním a mám bolesti v pravém podbřišku, takže snad to je tím....nezjistila jste poté ještě něco?Za jak dlouho to ustalo? Děkuji
Hana návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na Alča

Hana  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
 |  Kraj Vysočina
Dobrý den,v čem byla příčina jsem nezjistila,ale můj gynekolog mi pak předepsal nějaké vitamíny a ani ne do týdne od začátku užívání mě špinění a bolesti přešly :-)
  • 973 odpovědí
  • 11 Likes

Reakce na Alča

• 973 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,

každá operace je stresem pro lidský organismu tak že špinněí po operaci klidně může být následkem ..
S pozdravem,

MUDr Ilíč
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Poruchy menstruačního cyklu