Zpoždění menstruace vlivem stresu?  

555
555 555
návštěvník
Středočeský kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Chtěla bych se zeptat-obávala jsem se možného těhotenství. Protože předtím předcházelo první milování, bohužel bez kondomu, ale nedošlo k ejakulaci, udělala jsem si těhotenský test For you comfort, který by měl být účinný na 99,9% a použitelný ke zjištění velmi raného těhotenství již 5.-7. den po oplodnění. U mně by se v případě oplodnění jednalo již o 3 týdny od té doby. Test mi vyšel negativní.Bylo možné jej použít kdykoliv v průběhu dne,moč nebyla ale úplně první raní, ale druhá. Prý by na negativní výsledek mohlo mít vliv přílišné pití tekutin-může mít na výsledek vliv, když jsem předtím vypila necelý čtvrtlitr pití?Jsem velice ráda za negativní výsledek,protože jsem se již obávala,proto bych chtěla vědět,zda je v tomto případě možné zkreslení testu.Ještě bych se chtěla zeptat-jak dlouho po prvním styku může být zpožděná menstruace?Jelikož jsem se hned po styku vybláznila s možným těhotenstvím a 3 týdny žila ve stresu,mám ji již 10 dní zpožděnou.Test je negativní.Je zpoždění normální?Může to být tím velkým stresem?Děkuji za odpověď.

Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
Pavlína Smíšková
Pavlína Smíšková Pavlína Smíšková
návštěvník
Praha
Počet příspěvků: 75
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den,
vypitím jedné skleničky si nezředíte moč natolik, aby to mělo vliv na těhotenský test.
V každém případě bych si udělala test znovu pokud se mentruace dosud neobjevila.
Stres může způsobit nepravidelnost cyklu.

S pozdravem
Pavlína Smíšková, GynCentrum Praha

Díky!  (0)
   Reagovat   
monavratilova
monavratilova monavratilova
návštěvník
Olomoucký kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Před necelými dvěma týdny nám bylo oznámeno zamítavé rozhodnutí žádosti o adopci. Nemám pocit, že bych z toho byla psychicky natolik rozhozená. Nicméně mám menstruaci zpožděnou 8 dní. Těhotenský test 6 den zpoždění negativní. Můžu být i přesto těhotná?

Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Poruchy menstruačního cyklu