Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Výtok v těhotenství a antibiotika - Svědění a pálení pochvy - Diskuze

Výtok v těhotenství a antibiotika

Výtok v těhotenství a antibiotika

lucifer  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den,

mám na Vás dotaz, jsem v 10 týdnu těhotenství a byla jsem u svého lékaře,protože se objevil výtok zatím bez svědění,řekl že začínám mít lehký zánět,ale do pohybů mi nic napsat nemůže,což chápu,ale teď jsem onemocněla zánětem průdušek,kdy mi praktický lékař napsal antibiotika,které miminku neublíží,ale začínám pociťovat svědění a potřebovala bych od Vás radu co s tim můžu udělat aby to neublížilo miminku,jestli nějakou heřmánkovou lázeň nebo něco jiného co pomůže na svědění.Je to celkem nepříjemné.

Děkuji za Vaši odpověď
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Léky můžete dostat .Na mykotickou inf.pochvy dafnegin vag tbl. a crm nebo naxyl vag tbl.Na zánět průdušek ATB z penicilinové řady nebo cephalosporiny nebo amoxicicllin potencovaný klavulanátem.Pan doktor Vám již léky napíše.Žádný z těchto léků nemá vliv na vývoj gravidity.
MUDr. Vladimír Slavík  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 80 odpovědí
  • 59 Likes
Dobrý den, z Vašeho popisu se jedná s vysokou pravděpodobností o vaginální mykózu, v těhotenství běžnou. Můžete použít lokálně /vaginálně/ tzv. Boraxglycerinové globule, jsou volně prodejné a běžně se používají i v těhotenství. Určitě se Vám uleví, můžete je používat do konce těhotenství. Nejlepší léčba mykosy je ovšem porod :-)Mějte se hezky VS
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den
Můžete dostat Dafnegin nebo Naxyl ale oba jsou na RP to musí zvážit Váš
Lékař nebo po tel.domluvě s Vaším lékařem tzv. Boraxove globule
S pozdravem,
MUDr. Ilič