Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Zpožděná menstruace po vysazení antikoncepce - Vynechání menstruace - Diskuze

Zpožděná menstruace po vysazení antikoncepce

Zpožděná menstruace po vysazení antikoncepce

EliskaSun  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den,
je mi 20 let a antikoncepci jsem brala 2 roky. 19.7.2015 jsem vysadila HA (Softine) menstruace se objevila jako obvykle : 24.7.2015 - 27.7.2015. Očekávanou menstruaci jsem měla dostat 21.8.2015 - 24.8.2015 ale dnes už je 27.8. a menstruace stále nedorazila. Dělala jsem si několik testů a zatím všechny negativní. Žádné velké změny nepociťuji, jen jsem více unavená a od 25.8. mám silné pocity na zvracení.. Je nějaká pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná, i když testy byly negativní ? Před rokem jsem byla na konizaci děložního čípku a tak mám strach jestli to nemá nějaké negativní následky. Miminko by jsme si moc přáli..
Předem děkuji za odpověď.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Po vysazení antikoncepce se nemusí menses dostavit.Příčinou je luteální insuficience/nedostatečnost žl.tělíska/nebo anovulační cyklus/absence ovulace/.Těhotenský test detekuje 3 týdenní těhotenství.Myslím si, že gravidní nebudete .Po návštěvě gynekologa a aplikaci agolutinu inj.se menses dostaví.
Debnár