Vyšetřovací metody v gynekologii

Bulka na malém stydkém pysku

LucynaP90
návštěvník
Ústecký kraj
Počet příspěvků: 3
Poslat soukromou zprávu

Bulka na malém stydkém pysku

Dobrý den,
mam nejspis gynekologicky problem. Asi pred dvaceti minutami jsem si vsimla, ze na malem stydkem pysku (tesne vedle klitorisu) se mi udelala bulka.. ja to jako by se mi pod kuzi dostal bursky orisek (tomuhle popisku se ted sama smeju, ale mam pocit ze je to nejvystiznejsi:) ) , je to tvrde a boli to. Respektive neboli to moc, ale samozrejme je to neprijemne. Chci se zeptat jaka je pravdepodobnost ze to zmizi, nebo ze mi poradi gynekolozka..? Vcera jsem mela pohlavni styk se svym pritelem (jsme spolu neco malo pres pul roku a tohle se mi stalo poprve), je pravda, ze po "dlouhe" noci mivam stydke pysky natekle (take nevim jesi je to normalni), ale to jen docasne, do rana to vzdy zmizi. Jenze tohle se objevilo az druhy den vecer. Vim, ze mi s tim nejvic poradi gynekolog, jenze tam se dostanu az za 4 dny, takze by mi mezi tim praskla hlava spekulacemi. Proto bych se chtela zeptat co je nejpravdepodobnejsi, jestli to muze byt vazne, jestli to mam resit i kdyby to treba zmizelo, jestli je to ojedinele, nebo v tom nejsem zdaleka sama.. nebo.. jsem proste zoufala a mam strach. Predem dekuji za odpoved

(0)
   Odpovědět   

Všechny reakce na toto téma

MUDr. Jaroslava Marková
bronze member Basic member
Praktické lékařství pro dospělé | více Vnitřní lékařství
Praha
Počet příspěvků: 1654  ( 1)

Dobrý den, domnívám se, že nepůjde o nic vážného a do pár dnů to vymizí samo. Může to být jen kožní reakce na prudší sexuální aktivity. Otoky však mohou být příznakem kvasinkové nebo jiné infekce. Doporučuji návštěvu gyenkologa a zmiňte se mu i o tom útvaru, pokud tam ještě bude.

(0)
   Reagovat   
LucynaP90
návštěvník
Ústecký kraj
Poslat soukromou zprávu
Reakce na MUDr. Jaroslava Marková

Dekuji mockrat. Je pravda ze kvasinek jsem se zbavila pred rokem, mela jsem s nimi problem. Ted uz si ale pripadam v poradku. Gynekolozce se urcite zminim, ale jde o to, ze uz ted jsem kidnejsi, diky vam. Dekuju

(0)
   Reagovat   
MUDr. Ilič Zdravko
silver member Basic member
Praha
Počet příspěvků: 839  ( 1)

Dobrý den,

myslím si že není důvod k obavám ale je nutné se na to podivat bez toho nelze hodnotit,objednejte se k lékaři,

S pozdravem,
MUDr Ilič

(0)
   Reagovat   
LucynaP90
návštěvník
Ústecký kraj
Poslat soukromou zprávu

Vsem moc dekuju za podporu. Vcera jsem byla u gynekolozky, konstatovala ze je to cysta, dneska jsem byla na predoperacnim a pak teda pod kudlu. Ale jsem rada ze to neni nic vazneho. Vsichni me ujistuji ze se nemam ceho bat. - To jen kdyby cetla nejaka zena se stejnym problemem. Sice to asi nebude prijemne, ale budu mit klid. Respektive uz mam klid. :)

(0)
   Reagovat   
anonym
návštěvník
Praha
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den ,taky jsem si našla bulku ale není to velikosti hráčku a má nepravidelný tvar. Je také pod kůží vedle poštěváčku. Dnaska jsem navštívila svého gynekologa a on se mi s úsměvem skoro vysmál že tam nic nencítí a že je to normální. Já to tam ale cítím a na druhé straně to není. Prý je to normální podkoží. Nebolí to nic a přišla jsem na to náhodou.Pak mi řekl, že je to možná i kýla ,ale to je na chirurgii a poslal mě pryč.:-(

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Vyšetřovací metody v gynekologii

Komerční sdělení: Čeká vás gynekologický zákrok nebo operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?