Výtok po hysterektomii

Výtok po hysterektomii

easy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem třetí týden po hysterektomii(vaječníky ponechány),pořád mám hnědý výtok a tento týden mě začalo pobolívat a píchat v levém podbříšku(snad oblast vaječníku).Prosím o radu,jestli může jít o normální stav po zákroku nebo se mám znepokojovat.Děkuji
Masarykův onkologický ústav  |  Basic member  |  Brno
  • 11 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý večer. Nahnědlý výtok a špinění po hysterektomii může běžně přetrvávat 3-4 týdny. Záleží, ale na intenzitě výtoku a případných dalších potížích jako je teplota nebo bolest. Současný výskyt těchto příznaků po operačním výkonu vždy budí podezření na možnou pooperační komplikaci. Pokud máte bolesti krátce po operačním výkonu měla by jste se obrátit na operatéra a nechat se gynekologicky vyšetřit. Posouzení těchto potíží vyžaduje klinické vyšetření včetně vaginálného ultrazvuku. dr. Feranec
Luca  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den mam také dotaz jsem sesty den po hysterektomii a dnes propustena domu.Stale nemohu spat na boku(tlak a bolest v podbrisku).Nevyrdzim tak lezet.Je to normalni stav.Lekar mi nic pri propusteni nevysvetlil(spechal k operaci)Take me zajimá-v nemocnici od tretiho dne bez vytoku,dnes doma svetle hnedy.Stehy se pry vstrebaji.Dekuji za odpoved.Augustinova

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí