Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zapomenutý tampon - Záněty v gynekologii - Diskuze

Zapomenutý tampon

Zapomenutý tampon

Ivana  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den,stala se mi taková nepříjemná věc.Když mě končily měsíčky jsem trochu špinila a zavedla jsem si tampon.Neví jak ,ale zřejmě se mi dostal do pochvy a já ho tam nechala.Trpím na výtoky,tak když jsem zjistila,že smrdím,jsem si myslela,že je to výtokem.Při zavádění čípku,jsem zjistila,že tam mám tampon.Byl tam zhruba osum dní.Mám s tím jít k lékaři??,zatím jsem nikde nebyla,protože se stidím sama za sebe,jak jsem hloupá.Děkuji .
OG GROUP MEDICAL CENTRE s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Dobrý den, tato příhoda je určitě nepříjemná, ale chtěla bych Vás uklidnit, že se nestala jenom Vám. Proto se nestydte a máte-li pocit zánětu, navštivte lékaře co nejdříve. Můžete si zajít i do lékárny a koupit si Gyno-pevaryl combi pack, který je volně prodejný a nebo Femivaxin. Zdravím Petra Dvořáková
Iva  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer,mám k Vám dotaz.Stydím se,ale zeptám se přeci.Včera jsem si zavedla tampon,po zhruba třech hodinách šla na toaletu(na stolici)šnůrku z tamponu jsem si dala dopředu.Po nějaké době jsem šla na toaletu že si tampon vyměním,ale nenalezla jsem šnurku od něj,prsty jsem tampon nenahmatala v pochvě,do dnes jsem ho nenahmatala,je možné že jsem tampon při stolici vytlačila abych si toho nepovšimla?Bojím se aby se mi tampon pokud mi tam zůstal nedostal nějak špatně někam a neublížil mi,ale říkám si,že prsty bych ho jistě nahmatala.Omlouvám se za popisování tohoto problému,ale nevím jak jinak to popsat.Nikdy se mi toto nestalo.Jen se bojím abych něco nezanedbala.Moc vám děkuji
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
zapomenutý tampon může být příčinou i těžkých zánětů, proto vám dop., zajít za svým gynekologem a požádat o kontrolní vyš. Jde o běžnou komplikaci pro kterou bude mít jistě každý gynekolog pochopení.
dr texl

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí