Zapáchající výtok a pH 6

Zapáchající výtok a pH 6

Anna  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,mám prosbu...
koupila jsem si univerzální indikátorové proužky na měření PH od 0-12,udělala jsem si test pochvy a zbarvení je asi tak na číslo 6,ale k tě proužkům není vysvětlení co jaké číslo znamená,mohli byste mi prosím poradit?Jestli 6ka je normál nebo není?Jinak už asi měsíc mám výtok,který je průhledný a v něm bílé kousky něčeho a strašně to zapáchá :(( kvůli tomu se ani nemiluju s mým přítelem,bojím se,že to ucítí :( Moje doktorka moje starosti nevnímá,neodpoví mi na to a nic nedělá :( děkuji moc,Andy
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

pravděpodobně se jená o tzv. bakteriální vaginózu a proto bude nejlepší když navštivite svého gynekologa.,

S pozdravem ,

MUDr Ilič
Anna  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
Moc děkuji za odpověď pane doktore...jsem vám vděčná!
Anna  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
Tak jsem vyměnila gynekologa za lepšího a na ten zapáchající výtok mi doporučil vitagyn C.Užívala jsem ho jak se má užívat.
Vždy týden po dávce to bylo ok,necítila jsem zápach,prostě to bylo dobré a pak znovu :(
Takhle jsem ho užívala cca 3 měsíce jak mi doktor doporučil a sice PH není dobré,zápach zmizel,ale...už je to tu zas :'(
Nevím co mám dělat už.Dnes mi jakoby něco prasklo uvnitř pochvy a najednou průhledný,teplý výtok a strašně zase zapáchal :( připadá mi to jakoby praskla cysta nebo něco takového,ale to jsem měla už předtím než jsem navštívila gynekologa a podle vyšetření jsem žádné cysty neměla.Neudělal mi žádné testy výtoků,jen mě vyslechnul a poradil vitagyn C :(
Hrozně mi to vadí...cítím se :(
Prosím,poraďte mi někdo,už nevím co dělat,děkuji předem za jakékoliv odpovědi,Andy.
S88  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den Andy, měla jsem naprosto stejný problém, jen mě gynekoložka léčila jinými léčivy, pak se to vrátilo. A jelikož jsem u ní byla nespokojená již delší dobu, zašla jsem za mým nynějším panem doktorem. Ten mě opět přeléčil a bohužel do třetice jsem to měla za dva týdny zas. Nakonec vyhledal lékaře také přítel, zjistili jsme, že infekci je pravděpodobně od něj a neustále se mi proto vracela. Takže se teď léčíme oba a doufám, že to bude už v pořádku :-) Takže doporučuji si promluvit se svou drahou polovičkou o tom, že by to nebylo od věci, kdyby také vyhledala odborníka. Soňa

Reakce na S88

Anna  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 3 odpovědí
Ahoj Soňo,děkuju moc za rady...ale přítel nemůže jít k doktoru,jelikož nemá zdr.pojištění :( takže jsem si koupila v lékárně GYNO-PEVARYL 150 combipack,je tam i krém pro partnera,tak uvidíme :(
Pořád mi to ale nějak nejde do hlavy...mám ph 7,to je síla a žádné svědění,pálení,či otok,prostě jako kdyby bylo vše ok,až na ten pach :( doufám že nám to pomůže...pak už jen něco na snížení PH a bude to ok...ale používala jsem poměrně drahý Vitagyn C cca 3 měsíce a PH se ani nehnulo,nechápu to :'(

Reakce na Anna

andyy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Mám stejný problém bohužel..:-( trápí mě už půl roku.. jsem přeléčená na všechno...5 druhů čípků, prelecena na ureoplasmu já i partner... doktor nic nevidí, sliznice klidná,..kultivace v pořádku..jediná možnost bičenka poševní,která se udajne z kultivace nepozná. Tak jsem dostala antibiotika na to a pak už nic.. Už za ním nepujdu,jelikož už by nevedel na co me lecit. Také se cítím a je to šílené, psychicky mě to zabijí.:( Nespím se svým přítelem..ani se neptám,jestli to cítí on... Je to hrozné.. už jsem bezradná,vyzkoušela jsem vše..Jeste mi rekl, že neni dobre pouzivat parfemovany toal.papír a parf.vložky..

Reakce na andyy

Monika  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
Zdravím,

mám stejný problém jako vy,ale už je to asi přes rok. Vystřídala jsem několik krémů, čípků a vždy to pomůže jen tak na 14 dni až 3 týdny. Doktorka mě přeléčuje entizolem nebo Dalacinem, ten zabírá okamžitě. Říkala mi, že je to na dlouho. Přítel je přeléčen, zjistili mu ureplasmata,ale to s tím prý nesouvisí.
Je to vážně strašné, už si s tím také nevím rady a dost mě to ničí, stálé vysvětlovaní partnerovi, že něco neni v pořádku je strašné. Kdyby jste přišli na něco nového, co funguje, dejte vědět. Děkuji.

Související zákroky