Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Svědění, pálení a praskání kůže na dlani - Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Diskuze

Svědění, pálení a praskání kůže na dlani

Svědění, pálení a praskání kůže na dlani

Růža  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Dobrý den, prosím o radu. Již 5 let mám kožní problém ve dlani levé ruky. Můj lékař mě léčil podle tabulek pojišťovny a nakonec to uzavřel tím, že je to buď lupenka nebo dermatitida a už se s tím nedá nic dělat. Já se ale nechci smířit s tím, že do konce života budu trpět svěděním, pálením a bolestí z popraskání dlaně. Navíc se mi to zvětšuje. Poraďte mi prosím jak tento problém řešit. Mého kožního lékaře jsem si přestala jako lékaře vážit. Moc děkuji za radu.
vladka42  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
zdravím.mě toto také dělalo.až jsem zjistila,ze to delá přemíra léku ktera obsahují paracetamol.vysadila jsem krome léku na tlak a vse se vratilo do normálu.a taky mi to delalo po sladkém.
Marie  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Tento problém jsem měla 15 let. Jedna lékařka mi také nestanovila diagnózu s tím, že je to ASI alergie na mycí prostředky a že to mám stále mazat mastmi s vyšším množstvím glycerinu. Druhá lékařka mi doporučila neparfemované tělové mléko z lékárny. To pomohlo, ale vrátilo se to. Pomáhaly mi kortikoidní masti, ale ty jsem mazala až když to bylo nesnesitelné. Mazala jsem a mazala, musela střídat krémy, vždy jsem doma měla alespoň tři druhy krémů na ruce. Chvíli po namazání byly dlaně suché, kůže je jakoby vypila. Kůže se olupovala, někdy do krve-tvořily se ty ztvrdlé nažloutlé kousky kůže jako tam máte vy. Styděla jsem se někomu podat ruku drsnou jako struhadlo. Pak jsem začala shodou okolností před půl rokem chovat křepelky. Pozor!!! Trvalo to asi dva měsíce co jsem začala konzumovat vejce. Vařená i syrová - s tím, že je to zdravé celkově. A najednou se mi ruce začaly "zlepšovat". Mám po letech opět hladké dlaně. Je pravda, že jsou léčivá, jsou proti alergiím, prý i na cukrovku, vys. tlak a na kdeco...Ruce už si skoro nemažu, maximálně jednou denně.
Luna  |  návštěvník  |  Baja California
  • 1 odpovědí
Yo también tengo algo parecido pero no sé me a podido quitar y la verdad es doloroso ya que se me agrieta alguien me podrá ayudar con mi caso por favor hasta pena me da de mostrar mi mano ya que mi uña del pulgar está igual no se ve tan mal por qué la limo pero es doloroso

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kamarádka mě objednala k jejímu kolegovi, který když viděl s čím jsem prisla, rovnou mě posílal do nemocnice. Najednou se z druhé ordinace otevřeli dveře kde staly doktorka se sestřičkou, která si mě vzala k sobě. Obě js... Více 

Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Související videa

Doktor ve Vašem okolí