Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vyrážka v obličeji, nic nezabírá - Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Diskuze

Vyrážka v obličeji, nic nezabírá

Vyrážka v obličeji, nic nezabírá

Flash  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den ,uz pul roku me trapi vyrazka na obliceji, vetsinou kdyz se zapotim a nebo z niceho nic se to ukaze, fakt jsem uz zoufalej, navstivil jsem dva kozni lekare, ale porad mi cpou naky masti (protopic a kortikoidy)ale nepomahaj ,kdyz jim to rikam tak me ani neposlouchaj, co mam za problem a nak to se mnou neresi ,prikladam foto a dekuji za radu o co muze jit atd
Down  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Vi nekdo, oc se jedna a jak lecit ? Mam to same.
El Pedro  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Asi to bude seboroická dermatitida je spojená s překyselením pokožky. Pokud je pH v krvi a moči velmi nízké, může lidský organismus chybně vyhodnotit bílkoviny jako škodlivé látky a začít se jim bránit tvorbou protilátek. Chcete-li zatočit s překyselením organismu, neobejdete se zřejmě bez úpravy svého jídelníčku. Zapomeňte zcela na kouření a alkohol, velmi zásadně omezte cukr a maso.
Hodně mi pomohla chlorella a omezení cukru.
Lena  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den,prosim jak jste vylecil,dekuju
Flash  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,používal jsem jarischuv obklad ten mi pomohl hodně a bepanten sensiderm krém ,ale pak se mi to vrátilo a až nakonec kožař usoudil že mi nasadí atb a do dvou dnů to ustoupilo a už se mi to na obličeji neobjevilo
Ale Cca tři měsíce zpět ,se mi udělala stejná vyrážka na rukou ,léčil jsem bepantenem a vyrážka zmizela

Reakce na Flash

Lena  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Moc vam dekuju za odpoved🙏

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kamarádka mě objednala k jejímu kolegovi, který když viděl s čím jsem prisla, rovnou mě posílal do nemocnice. Najednou se z druhé ordinace otevřeli dveře kde staly doktorka se sestřičkou, která si mě vzala k sobě. Obě js... Více 

Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Související videa

Doktor ve Vašem okolí