Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vystouplé pupínky kolem konečníku - Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Diskuze

Vystouplé pupínky kolem konečníku

Vystouplé pupínky kolem konečníku

Tinny  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobry den, mam takovy intimnejisi dotaz, tykající se anusu. Asi pred dvema mesici se mi na okraji vytvořil stojaci pupínek. Behem dalsi dvou mesicu jich pribilo bud u hrany a nebo do 1 cm dovnitr, jsou male vecinou do dvou az tri MM. pri vylucovaní to obcas neprijemne palí a obcas zrejme prasknutím technto stojacích pupínků se objeví i krev. horsi je kdyz se jdu vykálet víckrát za den. Muzete mi prosím poradit co by to mohlo byt a jak by se to dalo lecit, popripade kam se dal obrati, dekuji moc. jinak hygienu provozuji pravidelne a dukladne a je mi 23 let, Muž
Klinika Laser Esthetic  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 110 Likes
Dobrý den, bohužel po internetu nemohu stanovit přesnou diagnosu, příčin může být několik, každopádně co nejdříve vyhledejte odborného dermatovenerologa a nechte se vyšetřit. Do té doby neprovozujte případný anální sex a vyčleňte si v domácnosti své ručníky jen pro svoji hygienickou potřebu.

S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kamarádka mě objednala k jejímu kolegovi, který když viděl s čím jsem prisla, rovnou mě posílal do nemocnice. Najednou se z druhé ordinace otevřeli dveře kde staly doktorka se sestřičkou, která si mě vzala k sobě. Obě js... Více 

Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Související videa

Doktor ve Vašem okolí