Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Basalion na nose - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Basalion na nose

Basalion na nose

Jana  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, mám jít na operací batalionu na středu nosu. Nevím jak to bude probíhat a jak velká jizva bude. Jsem žena a tak se celkem stresují. Poraďte kdo má slušnost.
sluníčko
sluníčko  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den.S operaci bazaliomu mám nějakou zkušenost.Dokonce jsem měla i recidivu.Nebojte se,oni plastičtí chirurgové jsou šikovní,udělají to tak aby byla jizva co nejmenší.Operace probíhá v lokální anestezii,v nemocnici jsem byla 3 dny.Ale to Vám určitě všechno řeknou.Kolik je Vám let a jak velký basaliom.Když je malý,tak se to udělá ambulantně.Mě museli dělat plastiku,protože jsem s tím chodila 2 roky.Netušila jsem co to mám a tak jsem to mazala a léčila všelijak.Také jsem ho měla na boku nosu,je mi 72 let.
Jana  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji Vám za povzbuzující odpověď. Je mi 60 roků. Tak doufám, že to všechno dobře dopadne.
avalsoraj  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
jsem 12 dní po odstranění BBC na levé straně nosu, na 9.den mi vytáhli stehy, byla provedena plastika, BBc byl velký 3x3 cm v místě kořene nosu, kde byly stehy po odstranění a po odebrání štěpu na plastiku, se mi to rozevřelo, a moje vlastní kůže, co by plastika, je zarudlá, bolí to, stehy jsou klik, klak, mazala měsíčkovou mastí, ale asi to není ono, kožní obvodák, mi dal ATB a mast nějakou, ještě není erecept vyzvednut, je mi 71, jsem celá nateklá, a mám pocit, že BBC nebyl odstraněn celý, zůstalo pár hrbolků, fotka se stehy a pak bez nich.

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí