Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ochrana nosu před sluníčkem - po bazocelulárním karcinomu - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Ochrana nosu před sluníčkem - po bazocelulárním karcinomu

Ochrana nosu před sluníčkem - po bazocelulárním karcinomu

westik  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dne 19.11. mi byl odstraněn bazaliom na nosním hrotu a 27.11. mi byly vytažené stehy.Zatím se jizva hojí dobře, mažu 2x denně Hemagelem.Ještě mě čeká návštěva u dermatologa, který mě poslal na plast. chirurgii. Operaci prováděl Mudr. Mrňa-jsem velmi spokojena jak s přístupem tak i s výkonem.Mám starost, jak se mám chránit před sluníčkem.Nos nejde nijak zakrýt.Bude postačující se mazat opalovacím krémem faktor. č. 50 a jakou značku používat aby byla opravdu kvalitní? Už nyní mám obavuy jak budu chodit venku až bude svítit slunce.Foto je pořízené 3. dny po vytažení stehů

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí