Duofilm na bradavice

Duofilm na bradavice

vandy  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,
udělaly se mi na koleni malé bradavičky. Začala jsem používat přípravek Duofilm a bradavičky opravdu začaly mizet. Teď to vypadá, že už jsou pryč, ale jista jsi tím nejsem. Kůže v místě bradaviček je zčervenalá, ale ještě není zcela zarovnaná a když jsem na ni dala Duofilm tak už nezbělal a nechce zaschnout, jako tomu bylo když byly bradavičky větší. Mám jej ještě používat, nebo to je znak toho, že bradavičky úplně vymizely?

Děkuji
Medical Laser Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 14 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, můžete pár dní počkat s aplikací,až odezní zarudnutí, pak lépe uvidíte zda na kůži ještě něco přetrvává. Mudr.Hartová
Veronika  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry co znamena kdyz zbela bradavice
lenča mrak  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, můj osmiletý syn je léčen dusíkem chodíme pravidelně 3 měsíce po
čtrnácti dnech na vypalování. Předtím jsem ho rok potírala Duofilmem a bradavice nezmizely naopak se nám namnožily. Ani teď po léčbě dusíkem nemizí nevím si rady, používáme i hlívu ústřičnou. Prosím poraďte.Děkuji
Veronika  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den ,přesně takhle jsme to léčili i my ,jak tu píšete ,jen jsme vypalovali bradavice rok dusíkem a ještě nám nic nezabralo.Teď nás poslala doktorka na imunologii kde nám sice na nic nepřišli,ale i tak nám předepsalala Isopronosine,je to protivirový lék,bereme ho 14dní a zatím žádná změna,ale asi krátká doba na vymizení.Teď má bradavice i druhý syn,s kterým jezdím zatím na vypalování a volala mi sestricka,že až přijedu na další vypálení se synem tak má pro nás jiny druh léků na bradavice,který prý zabírá u jiných pacientů,tak jsem zvědavá a ráda vám to sem pak napíšu,vím ze svý zkušenosti jaké je utrpení,když musí ty naše zlatíčka trápit tim vypalováním.Na shledanou Mikšová

Reakce na Veronika

lenča mrak  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Moc děkuji za odpověď,určitě to má souvislost s imunitou, to souhlasím. mi jsme máčeli česnek do octa, známá sehnala starý lapis dokonce manžel v Itálii koupil mastičku CALLIFUGO CICCARELLI všem komu jí kdy sehnal pomohla, jenom nám ne. Teď na Země Živitelce mi ještě jeden včelař poradil surový propolis přikládat na bradavice a nechat několik dnů působit. Tak s vámi souhlasím, že by člověk pro ty naše loupežníčky udělal všechno, aby jim pomohl:-) Budu vám vděčná za každou radu, děkuji. Spozdravem Mračková
Veronika  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,tak vám posílám název léků které nám byli doporučeny,že prý zabíraj - AMP CARE .Je to lék podobný homeopatikám.Jsou teda jako všechny léky dost drahý 30tabblet je za 512kc,ale daj se sehnet i za 470kc,bere je 2 krat denně a maj se brát min 2měsíce.Takže přeju úspěšnou léčbu,na shledanou Mikšová

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí