Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Fleky na těle - plíseň z vlhka - pomůže canesten? - Léčba onychomykóz a ostatních dermatomykóz - Diskuze

Fleky na těle - plíseň z vlhka - pomůže canesten?

Fleky na těle - plíseň z vlhka - pomůže canesten?

Aneta  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den, můj přítel ma po těle červené fleky. Lékařka mu řekla, že je to kožni plisen. Hraje hokej a pry se plisen vytvorila z toho, jak má neustale na sobe vlhke veci. Tuto plísen má jiz dva roky. Lékařka priteli rekla, ze protoze je to vytvorene z vlhka, nikoho nemuze nakazit. Ted se mu to ale velmi zhorsilo a ma to po celem trupu. Nesvedi ho to, nijak jinak nez esteticky ho to neobtezuje. Pomuze mu Canesten? A je to opravdu plisen, nebo co je to? opravdu to nemohu chytit? Dekuji moc za odpoved.
Daniel  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Mám něco podobného a nemůžu se toho už dva roky zbavit, měl jsem antimykotika, které zabraly vždy na pár měsíců, ale poté se to objevilo znova. Kožní lekařka řekla, že pokud človek sportuje často se potí a dotýká se činek třeba ve fitku, přenese na sebe zpět infekci. Pokud někdo ví jak se toho učině nažvdy zbavit budu rád za rady a typy.
Ondra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Mam to same na zadech uz 2 roky, po 14 dnech u more to zcela zmizelo, ale potom se to objevilo znovu, pry je to spojeno se spatnou funkco ve strevech ktery se ve velke casti stara o nas imunitni system. To znamena ze u toho more jsem vyresil nasledek ale ne pricinu.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí