Růžovka

Růžovka

julius  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, dlouho jsem růžovku neměl, co bych měl proto udělat Děkuji.
AURUM AESTHETIC CLINIC  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 91 Likes
Dobrý den,

pokud se opravdu jedná o růžovku, můžeme nabídnout ošetření, se kterým máme vynikající zkušenosti a tím je Microneedling nebo-li Mikrojehličkování.
Ošetření lze dle potřeby opakovat, není bolestivé, finančně dostupné a efekt výborný.
Vše lze probrat při nezávazné a bezplatné konzultaci.
S pozdravem

MUDr. M. Vojtíšková
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Maja66  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, chtěla bych probrat mikrojehlockovani nebo leader.potrebovala bych poradit. Mám stanovenou růžovou. Dekuji
MUDr. Markéta Hlavatá Stružinská  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Chrudim
  • 2 odpovědí
  • 37 Likes
Dobrý den,
z hlediska přiložené fotodokumentace nemohu jednoznačně posoudit zda se jedná o rosaceu , to by měl dermatolog při osobní klinické kontrole.
Pokud se jedná o rosaceu , zklidnila bych preparátem s obsahem metronidazolu v krému nebo novým preparatem Soolantrou a následně použila frakční cévní laserové ošetření.
S pozdravem
Hlavatá Stružínská M.
Eteerka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
píšete o novém preparátu Soolantra,mohu poprosit o více informací,kde ho lze získat,cena apod.
Děkuji

Reakce na Eteerka

MUDr. Markéta Hlavatá Stružinská  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Chrudim
  • 2 odpovědí
  • 37 Likes
Dobrý den ,
Soolantra krém ( 2x denně aplikace) je preparát vázaný na recept, proto musíte navštívit spádového dermatologa , který zhodnotí závažnost klinických obtíží a daný preparát by ev dle jehozvážení předepsal.cena preparátu cca 600,- Kč , přesné informace dostanete u svého lékaře .
S pozdravem
Hlavatá Stružínská
Votroubek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, u mne funguje na základě doporučení z VFN K. Vinohrady následující (mám to na nose): po umytí aplikuji mléko s ureou (např. U Lipolotio) a poté mastný krém (např. Indulona na ruce). Dle lékaře má být pokožka stále mastná. Léta už nemám problém. Samozřejmě je to asi individuální.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí