Vyrážka na nohou

Vyrážka na nohou

Nikyna  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám vyrážku na nohách(pod koleny,na stehnech , trochu na lýtkách a občas se to rozleze i na boky)byla jsem už na 2 kožních na obou mi dali mastičku která nezabírala.Teď když je teplo tak vyrážka mizí na sluníčku, ale jakmile je zase třeba týden dva ošklivo a zase nosím kalhoty tak zase vyleze. Myslela jsem že je to alergie na džíny ale ani když nosím plátěné kalhoty(a v zimě nic příjemného) tak vyrážka nezmizela. Dost to svědí hlavně před spaním. Děkuji za vaše odpovědi:)
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
To je nutné vidět ale může se jednat o atopický ekzem, který se opakuje.
Denise  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den, mám úpně to samé, mohla bych se zeptat jak ste to nakonec vyresila?
Nikyna  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
vubec nijak na slunicku zmizela jen po oholeni vyskace jinac vubec...budu to resit opet v zime.

Reakce na Nikyna

Alik  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Mam ten samý problém vždy v zimě.Myslím že to je mrazem a nedostatečně osušené ruce nebo spocené.Mě pomáhá od svěděni mazat jelením lojem nebo měsíčková mast.Ale vice ten lůj.Ale přes zimu to je potřeba více méně vydržet.Ale ten lůj určitě vyzkoušejte.
Angel123  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chci se zeptat,na vnitřní straně stehna mam červené fleky o velikosti tak pětikoruny,nikdy sem na vyrážku netrpěla ... V lékárně mi doporučila konopnou mast,tou to mažu ale nějak to nezabírá,fleky mam pořád,musim se i na tom škrábat.Jeden čas mi to zmizelo a tet se mi to objevilo znovu.Navíc se mi ta vyrážka objevila i na prstech u rukou,v těch kloubech(tam sem to mazala tou mastí,zmizelo to a tet se mi to objevuje znovu),navíc se mi to i loupe.Jaká může být příčina a co s tím??děkuji za odpověd