Sme zSK a mali by sme zaujem o darovane embryo.Ako postupovat,je to mozne aj pre nas? Na koho sa treba obratit?Dakujeme!
Zájem o embryo
(Diskuze k tématu Dárcovství embryí)
návštěvník
Probíhá odesílání formuláře
Dobrý den.
Darování embryí je v ČR legální léčebnou metodou. Podrobnější info můžete najít na www.gest.cz, event. pošlete dotaz na info@gest.cz
MUDr. Jan Šulc
![]() | Premium member |
Počet příspěvků: 424
Dobrý den,
darování pohlavních buněk i embryí je naprosto legitimní a rutinně prováděnou metodou v ČR. Obrátit se můžete na kterékoli centrum asistované reprodukce v ČR.
V případě Vašich dalších dotazů jsem Vám k dispozici na svém e-mailu lhromadova@repromeda.cz.
S pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
Vážená paní, jak již bylo řečeno, jednou z možností je darované embryo , ale v některých případech stačí dárcovství jen vajíčka nebo spermie. Nevím zda jste již svůj případ konzultovala s některým centrm AR. Ale pokud máte ještě pochybnosti dop vám konzultaci v centru. DR Texl Sanatorium helios
![]() | Premium member |
Reprodukční medicína
Brno
Počet příspěvků: 105
Přenosy darovaných embryí úspěšně provádíme řadu let. Bližší informace najdete na www.ivfbrno.cz, telefonicky se můžete objednat na poradu na 532 238 253.
I.Crha





