Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Podmínky darování vajíček - Dárcovství vajíček - Diskuze

Podmínky darování vajíček

Podmínky darování vajíček

kacenka123  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den chtěla bych darovat vajíčko prosím jake jsou podmínky k darování?Je mi 26 let mám 2 děti.
Děkuji za odpověd
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážená paní,
o dárkyně zájem máme.
Pokud nám pošlete Vaše telefonní číslo, spojíme s Vámi a domluvíme další postup.
Děkuji, s pozdravem
Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal (XXXXXXXXXXXXXXX)
hanamarie1  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
mam zajem o darovani vajiček je mi 31 let a mam dceru Sáru jake jsou podminky atd diky email:hanamarie1@seznam.cz,tel:736136451
manisek123  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,měla bych zájem darovat vájíčka. Je mi 32 let mám jedno dítě a nemám maturitu. Jsem z Mostu. Poprosim o informace na: manisek123@seznam.cz nebo na tel:čísle:736270202 Děkuji Vám za odpověd.
murielka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Odkud jsi Katko, mohla bys darovat vajíčka ve FN Olomouc? Moje prosba - hledám dárkyni, je níže. Díky!
kacenka123  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Ahoj já jsem z Ostravy
kacenka123  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
A není zač
lucka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
ahoj zháníš ještě dárce vajček? ráda bych pomohla!

Reakce na lucka

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

pokud máte zájem na dárcovství vajíček, můžete se u nás objednat.Telefonní čísla najdete na našem webu XXXXXXXXXXXXXX com
Vše Vám podrobně vysvětlíme a kompletně vyšetříme.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Gyncentrum Ostrava

Reakce na Gyncentrum Ostrava

Barča  |  návštěvník
  • 3 odpovědí
Dobrý den, měla bych zájem darovat vajíčka. Je mi 20 let, jsem zdravá. Jsem z Ostravy. Darovat bych chtela hlavne proto abych pomohla pomoci ženám které nemohou otěhotnět a taky abych měla peníze na studium. Děkuji
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Taky bych rada pomohla ale bohuzel maji podminku maturitu a tu nemam,nechapu proc zrovna tohle je podminka hlavne ze obezni lidi vemou.

Reakce na anonym

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti není maturita podmínkou pro darování vajíček.
Výrazně obézním ženám darování nedoporučujeme, protože je u nich vyšší riziko komplikací.
Podrobnější informace viz XXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
pokud splňujete věkovou hranici 18 - 32 let a máte ukončené vzdělní maturitou , můžete se nám ozvat , kontakt najdete na našich web stránkách XXXXXXXXXXXXXXXXXX.

S pozdravem
MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Adis90  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,jsem z Ostravy,je mi 21 let,po zdravotní stránce vpořádku,ráda bych darovala vajíčka,děti nemám a ani je neplánuji.Mohli by jste mi poradit kde se mohu obrátit?Maturitu nemám,jsem vyučená,úspěšně podnikám a nechápu proč musí být podmínka maturitní vzdělání,kdyžji jinde nepožadují....Děkuji

Reakce na Adis90

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

maturitu vesměs vyžadují příjemkyně vajíček. Pokud máte zájem, můžete se u nás domluvit na konzultaci.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXX. com
simon  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den ,mě by také zajímalo proč jen vyučen já třeba nechala školy sama né proto že mě nejde učivo ale jsem prostě chtěla už vydělávat a mět peníze tak jsem nechala školy a šla do práce protože byla dobrá nabídka,,Za další bych se chtěla optat pokud daruji vajíčka je tam 10denní braní hormonu známá mě tvrdí ,že z toho šíleně přibrala a nemůže se toho zbavit..je to pravda?Děkuji
sefarka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,měla bych zájem darovat vajíčka je mi 28 let mám jedno dítě.Maturitu také mám.tel. je 603 500 754 nebo email sefarka11@seznam.cz
sefarka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,měla bych zájem darovat vajíčka je mi 28 let mám jedno dítě.Maturitu také mám. nebo email sefarka11@seznam.cz
MUDr. Pavel Otevřel  |  Basic member  |  Reprodukční medicína  |  Brno
  • 29 odpovědí
Dobrý den,
ze zákona mohou darovat zdravé ženy ve věku 18-35let.
Každé IVF pracoviště má však své vnitřní limity, na klinice Unica např. věk 20-29let.
To, že máte děti je plusem. Další vyšetření (genetika, hormony apod. ) budou provedena na klinice.
Pokud máte zájem, naleznete další info na našich stránkách, nebo se můžete osobně obrátit na naše IVF asistetky, které Vám vše detailně vysvětlí.

prim.dr. P. Otevřel, Unica, Brno, XXXXXXXXXXXX
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
pokud byste chtěla u nás darovat vajíčka,
budeme velmi rádi, když nám odešlete kontakt na e-mail
XXXXXXXXXXXXXXXXX nebo se objednáte telefonicky na čísle + XXXXXXXXXXXXXXX.
S pozdravem Alena Košťáková
Prague Fertility Centre
petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 6 odpovědí
DOBRY DEN KOLIK POSKYTUJETE ZA DRACOSTVI VAJICEK KC DIKY ZEMANOVA
murielka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Ahoj Kačenko!
Já jsem z FM a ve FN Olomouc se léčím. Dojíždění není problém, spoje jsou dobré a z FM jsem v OL za hodinu. Z Ovy je to ještě blíž. Pokud chceš darovat v nějakém Centru asistované reprodukce vajíčka, nevadilo by ti cca 3 - 4x dojet do Olomouce? V podstatě se jedná o vstupní konzultaci, genetiku můžeš absolvovat ve FN Ostrava-Poruba (já ji tam absolvovala taky, výsledky ti pošlou poštou) a pak už jenom kontrolní ultrazvuky při stimulaci a jednorázově odběr vajíček. Finanční odměna od nemocnice je 15 000 Kč. Pokud bys cokoli dalšího potřebovala vědět, napiš nebo zavolej. Můj telefon je: 602 818 701.
Lenka.  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat je mi 25 let a mám 3 letou dceru,jaké jsou podmínky k darování vajíček.Děkuji
Nikol  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych darovat vajíčka jsem z olomouckého kraje.Mám už dvě děti další už neplánuji.Můžete mi poradit na koho se mám obrátit?nikol3@email.cz Děkuji Šurmanová Nikol
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
pokud máte vážný zájem, můžete kontaktovat naši kliniku Gyncentrum Ostrava , telefonní čísla najdete na našem webu XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXše Vám podrobně vysvětlíme.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
děkuji za Váš zájem stát se dárkyní vajíček, velmi si toho vážíme.
Pokud byste chtěla a mohla dojíždět za námi do Brna, ohledně bližších informací, prosím, kontaktujte naši koordinátorku léčby paní Vavřín Kučerovou na jejím emailu koordinatorka@repromeda.cz.
Se srdečným pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
redrosse  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem dvacetiletá bezdětná studentka VŠ v Olomouci, ráda bych darovala vajíčko, nevím, zda - li je to u bezdětné ženy možné a taky nevím, na koho se mám obrátit, děkuji za odpověď.
misel84  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,jmenuji se Michaela Nová a je mi 26 a jsem z Plzně.Mám 1dítě.Chtěla jsem se zeptat,kde bych zjistila,jestli jsem vhodná dárkyně,protože jsem obézní a co jsem se dočetla mohou darovat jen ženy s maturitou.Děkuji předem za odpověď
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti nevyžadujeme maturitu, po stránce obezity nedoporučujeme darování ženám, které mají BMI (body mass index) vyšší než 30 (výpočet najdete na internetu).
MUDr. Jan Šulc

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den, zjistila sem si na Vás kontakt, chtěla bych se dozvědět více informací o darování vajíček. Je mi 19, děti nemám, ale ráda bych věděla zdali to ohrozí mé životní otěhotnění. děkuji orthová. tel: 606301866

Reakce na anonym

anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Hezký den přeji, pokud máte zájem o dárkyni, kontaktujte mě: 606301866

Reakce na anonym

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
O nové dárkyně vajíček máme stále zájem. Chcete-li získat podorobné informace o tom, jak vše probíhá, jaká má darování rizika, jaká je finanční kompenzace, atd. - napište na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Lucka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtela jsem se zeptat,chtela bych darovat vajicka,mam 3 zdrave deti,ale muj problem je ten ze mam vrozenou vadu rostep patra,ktere mi bylo plasticky operovano ve 4 letech.je mozne i presto vajicka darovat,kdyz me deti jsou zdrave?dekuji Lucie

Reakce na Lucka

ISCARE I.V.F.  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den.
Děkujeme mockrát za nabídku, ale bohužel ji musíme odmítnout z genetických důvodů vaší vrozené vady.
Děkuji a přeji hezký den.
Zuzana Skolková, ISCARE I.V.F.

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

werunka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla by sem darovat vajíčka je mi 22 let a mám 3 .letou holku chtěla by sem více informaci jak to probíhá a tak dále nemám maturitu můj email veronika.dancova@seznam.cz děkuji
Pavla  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,minulý měsíc mi bylo 34let,mám syna a ráda bych darovala vajíčka,jsem z Olomouce,ale nevím zda jsem již nepřekročila věkovou hranici.
Naty  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dobry den,

shanim darkyni, diky niz bych se dostala na zacatek poradniku. Prosim, ozvete se mi, abychom se mohli domluvit..
dekuji predem za pomoc

Naty
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,
v našem centru by jste mohla přijít na řadu okamžitě.

s pozdravem
Doc. MUDr. Aleš Sobek CSc.
Boleslavova 2
772 00 Olomouc

XXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.

Gabča  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat do jakého věku v Olomouci můžu darovat vajíčka.A pokud ano tak jaké jsou podmínky darování vajíčka můj email gabcatesa@seznam.cz děkuji
petulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
muzu se zeptat odkud jste?

Reakce na petulka

Naty  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Z Prahy. Bylo by to pro Vas mozne?

Reakce na Naty

petulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
urcite a kam chodite ?kdyztak mi napiste na e-meil petratomiskova@centrum.cz
petulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
psala jsem vam na meil ))

Reakce na petulka

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Dovoluji si upozornit pacientky, které mají zájem o léčbu s užitím darovaných vajíček, že na našem pracovišti není v současnosti třeba shánět dárkyni k získání 1. místa v pořadníku. Čekací doba je cca 2 měsíce. To je doba, která se stejně třeba k naplánování všech postupů, k synchronizaci cyklu, případně k vyřízení žádosti o úhradu na pojišťovně.
MUDr. Jan Šulc
miminko  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den jestli ješte hledate darkinu tak mi naapište a domluvime se tessMc@seznam.cz
Barča  |  návštěvník
  • 3 odpovědí
Dobrý den, je mi 20 let a ráda bych darovala vajíčka. Jsem z Ostravy. Pokud máte zajem napiste.
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den mohu se zeptat jake mate podminky

Reakce na sweet

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
k dárovany je minimalně 3x a v je provás bud teplice / pronatal nord nebo
liberec .
s pozdravem
DR Samer asad.
Radka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chci darovat vajíčka ale problém je v tom že většinou chtějí ženy do 33let,mě je 34let v srpnu bude 35let.Mám pořád zájem darovat,sama už mám dvě děti jsou uplně zdravé,je jim už 9 a 5let,porody jsem měla bez komplikací a rychlé.Jestly to ještě jde ráda daruji stačí napsat nebo zavolat na email lolaan@seznam.cz tel.608428816 mohu ihned pomoct.Hladíková Radka
karolina  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj je mi 26 let jsem z Plzne rada bych se stala darkyni vajicek tez muzu pomoci jine mamine karolina.jirina@atlas.cz 720317955 karolina
Martina  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestly je odběr vajíčka bolestivý.
Děkuju za odpověď Martina.
Martina  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, chtěla ybch se zeptat jestly odebrání vajíček je bolestivé. Chtěla bych darovat vajíčka je mi 23 let a mám dvě děti. Prosím o informace o zaslání do emailu venndy.15@seznam.cz
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
odběr vajíček není bolestivý, protože je prováděn v celkové anestesii, která se podává nitrožilně.Pokd máte zájem, můžete nás kontaktovat a objednat se ke konzultaci, kde Vám vše vysvětlíme.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Gyncentrum Ostrava
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Yvetta.Iv  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ráda bych darovala vajíčko, zajímalo by mě zda je to možné u někoho, kdo nemá ještě dítě. Je mi 20 let. Děkuji za odpověď.
  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
děkuji za Váš zájem stát se dárkyní vajíček. Vlastní dítě pro zařazení do registru dárkyň není podmínkou. Pokud byste měla zájem o další informace, prosím, kontaktujte mne na mém e-mailu lhromadova@repromeda.cz. Spolupracujeme s lékaři v Moravskoslezském kraji, které byste mohla případně navštívit pro provedení vyšetření a uskutečnění cyklu pro odběr vajíček.
S pozdarvem MUDr. Lenka Hromadová
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Zákonem je věk dárkyně stanoven na 18-35 let.
Bezdětnost není na našem pracovišti na závadu.
V případě o podrobné informace napište na XXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
věk máte v pořádku, ještě požadujeme středoškolské vzdělání, ukončené maturitou.Pokud i toto splňujete , můžete nás navštívit ke konzultaci, kde Vám vše vysvětlíme.
S pozdravem

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Gyncentrum Ostrava
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Samozřejmě je to možné, můžete se k nám objednat na konzultaci : tel XXXXXXXXXXXX

Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.
XXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.

anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den je mi 19 let , studuji na střední škole v Prostějově ,měla bych zájem o dárcovství vajíček v Olomouci , je to možné ? Kontaktujte mne prosím na emailu : duudllikk@seznam.cz děkuji moc Waischornová
Karin  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 34 let,mám dvě děti 15 a 1,5 let,obě zdravé.Sama jsem také bez vážných zdravotních problémů.Vážím 64kg při výšce 166cm.Mám dokončené vzdělání bez maturity a nedokončenou nástavbu (díky těhotenství).Měla bych zájem o dárcovství vajíček.Jsem z Ostravy,dojezd po moravsko-slezském kraji není problém.Děkuji za odpověď.Karin V.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem, aůe podmínky jsou věk 18 - 32 let a maturita.

S pozdravem

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Gyncentrum Ostrava

Reakce na Gyncentrum Ostrava

Adis90  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,ráda bych darovala vajíčko,je mi 21 let,po zdravotní stránce naprosto vpořádku,ale maturitu nemám-podnikám a nepotřebuju ji,je možné se obrátit na vaši kliniku?Případně je možné se v Ostravě obrátit ještě někde jinde,když upřednostňujete jen uchazečky s maturitou?Děkuji.
reba1976  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčka. Je mi 34 let, jsem zdravá a mám již 2 děti. Děkuji všem za odpověď na mail: RBalage@centrum.cz
petulka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
dobry den pokud by mel nekdo zajem mohu darovat vajicka ,krevni skupina B plus a darkyni jsem uz byla .petratomiskova@centrum.cz
Petulka82  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
jsem z Karlových Varů, mám dvě zdravé děti, středoškolské vzdělání a v únoru mi bude 30let. Ráda bych darovala vajíčka. Protože momentálně kojím, zajímalo by mě, je-li třeba po ukončení kojení nějaký čas vyčkat, nebo je možné darovat ihned? Jsou kontraindikací běžné alergie (pyly, prach..) a s nimi spojené lehké astma?
Za odpověď předem děkuji :)
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Alergie obecně nevadí. Definitivní závěr ale musí říci genetik. S kojením je třeba skončit a vyčkat cca 2 až 3 měsíce.
Máte-li zájem o podorbnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
ardnas  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 21 let a ráda bych darovala vajíčka. Chtěla bych se zepat, co je k tomu třeba udělat? Děkuji za odpověď. S pozdravem Sandra Barboričová.
Barbora  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčko v okolí Olomouce, pokud je to možné. Je mi 19let, mám dokončené středoškolské vzdělání a v současné době studuji na vysoké škole.
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
dárovani vaječek dop po 1x porodu .
s pozdravem
Dr Samer Assad,
petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 6 odpovědí
dobrý den chtěla bych se zeptat,kolikrát se můžou darovat vajíčka u bezdětné dárkyně?a do jakého věku?
Marionah  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, mám zájem darovat vajíčko. Je mi 28 let a mám 8-letou dceru.. Jsem z Ov. Bohužel nemám maturitu, ale jen vyučný list. Na kterou kliniku se mohu obrátit?
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
Dárovat vaječka můžete , ale musite postupit gynekologicky vyšetřeni a Genetické .
to záléži odkud jste
s pozdravem.
Dr Samer Assad.

Reakce na Dr Samer Asad

Marionah  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, já jsem z Ostravy

Reakce na Marionah

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

podmínky jsou věk 18 - 32 let a střední vzdělání.Pokud toto splňujete, můžete nás navštívit a my Vám vysvetlíme další postup.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Gyncentrum Ostrava
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Dr Samer Asad

Marionah  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, já jsem z Ostravy

Reakce na Dr Samer Asad

anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobry den mohu u vas darovat vajicka bez maturity?

Reakce na anonym

ISCARE I.V.F.  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den.
Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání, tak ano.
Chcete-li darovat vajíčka, tak se prosím objednejte na vstupní pohovor pro dárkyně přes naši recepci ISCARE I.V.F. na telefonním čísle + 420 234 770 260, 261 nebo na bezplatné lince 800 203 233. Nebo mi napište na e-mail skolkova@iscare.cz, kdy je nejlépe Vám zavolat a telefonní číslo. Z recepce Vám zavolají a objednají Vás. Případně Vám mohu zodpovědět další Vaše dotazy.
Děkuji a přeji příjemný den.
Zuzana Skolková, ISCARE I.V.F. Praha
Janice  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den
Chtěla bych darovat vajíčka a pomoci tím jiné ženě(29let,3 zdravé děti).Ale zajímalo by mě kolikrát se musí dojíždět na testy a konzultace a jak dlouho rtvá celý proces od první konzultace po ukončení odebrání vajíček.A čas dostavení na konzultace a testy určuje lékař nebo se dá nějak domluvit.
Děkuji za odpověď. J.D. Jeseník
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
Vše lze udělát na jednou konzultace to záléži na domluveni s centrem vám čeká" Genekologicky a geneticky vyšetřeni , maxmimalně na dva krát .
s pozdravem .
Dr Samer Assad.

Reakce na Dr Samer Asad

Moniseq  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Jak často lze darovat v Gennetu Praha ?Děkuji.

Reakce na Moniseq

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
Gennet nevím , ale pronatal praha dle zdravotni stav ..
s pozdravem
Dr Samer Assad.

Reakce na Moniseq

Moniseq  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,

byla jsem v Listopadu 2011 na odběru vajíček na Klinice Gennet, tělo mi vytvořilo 15 folikulu,ale dozrátých vajíček bylo pouze 1. celkový průběh byl v pořádku, žádný komplikace nebyly. Chtěla jsem se zeptat,zda bych mohla jít cca únor-březen opět darovat ,ale na jinou kliniku. Moc děkuji za odpověď.

Monika

Reakce na Moniseq

Janice  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den
Chtěla bych darovat vajíčka,mám už tři děti(10,7 a 4 roky).Je mi 30 roků.Jak se mám objednat na tento zákrok ale chtěla bych to nejblíže k nám to je asi Olomouc protže jsem z Jeseníku.Děkuji

Reakce na Janice

Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní,

velmi nás těší Váš zájem darovat vaječnou buňku.
Věkový limit je 35 let. Počáteční vyšetření vyžaduje 2-3x odebrat krev, Vlastní stimulace trvá asi 10 dní, léky aplikujete speciálním pérem podkožně. Odběr vaječných buněk se děje v celkové anestézii přes poševní stěnu. Za ztrátu času a bolestné Vám přísluší odměna v řádu několika tisícikorun.

Nejvhodnější je, přijet ke konzultaci (ev i s několika stejně hodnými kamarádkami), při které Vám vysvětlíme podrobně celý postup, zodpovíme Vaše dotazy a event. ihned provedeme většinu nezbytných vyšetření.
Více informací můžete najít na našich stránkách XXXXXXXXXXXXXXX
Objednat ke konzultaci se můžete telefonicky XXXXXXXXX


Těším se na setkání s Vámi.




Doc. MUDr. Aleš Sobek CSc.
Boleslavova 2
772 00 Olomouc

XXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Moniseq

Moniseq  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,

byla jsem v Listopadu 2011 na odběru vajíček na Klinice Gennet, tělo mi vytvořilo 15 folikulu,ale dozrátých vajíček bylo pouze 1. celkový průběh byl v pořádku, žádný komplikace nebyly. Chtěla jsem se zeptat,zda bych mohla jít cca únor-březen opět darovat ,ale na jinou kliniku. Moc děkuji za odpověď.
Naboly  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den chci se zeptat kdyz chci darovat vajicka ,tak musism mit maturitu?
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
nemusite .ale když ji mate je lebši ale dop po 1x porodu .
S pozdravem
Dr Samer Assad.

Reakce na Dr Samer Asad

anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
To je zajimavi tafy pisete ze pani nemusi mit maturitu a me u vas po telefonu rekli ze musim jak je to mozne?
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti maturitu nevyžadujeme. Máte-li zájem o podrobnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Naboly  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den uz jsem mluvila s vasi klinikou a jsme k vam pozvany s kamaradkou 9prosince,a chtela bych se zepat zda by neslo udelat to tak ze by jsme prijeli driv az dostanem menstruaci ..Neco uz o tom vime, vime ze ruzna vysetreni se delani pri menstruaci a tak se chci zepat zda by to neslo spojit sezeni ze by jste nam rekli co a jak ,a rovnou udelali vysetreni jestli je to tedy mozne .dekuji . tel 728628107 e-mail Dakota-st@seznam.cz
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
mate kontakt na pronatal nord - nebo pronatal praha ...
v připadě vyšetřeni Gynekologicky vyšetřeni a Geneticky vyšetřeni možná lze se dělat na jednou hlavně odkud jste . a váš stav .
bližši info XXXXXXXXX každy den kromě středy.
DR samer asad.
Mirka Zemanová  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ,
od kamarádky jsem se dozvěděla že darovala vajíčka a tak jsem si našla na internetu stránky s darcovstvím které bych také ráda podstoupila . Jsem mladá maminka mám 3 malé kluky , ale nevím jestli by bylo dárcovství u mě možné nejstaršímu synovy zjistily před rokem Aspergerův syndrom s hyperaktivitou. Tak že moje otázky zní : 1. můžu darovat vajíčka
2. platí se za tento zákrok nějaké peníze nebo proplácí tento zákrok pojišťovna
milackinka8  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
dobry den je mi let mam4leteho synka a rada bych darovala vajicka jsem z prahy mam ukoncenou stredni skolu pokud ma nekdo zajem muj tel je 722108608 s pozdravem monika
ewfa  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda se dá darovat už oplodněné vajíčko předem děkuji za odpověd eloin1@seznam.cz
Palunka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, mám zájem darovat vajíčka, je mi 22 let a mám 2 roky starou dceru.Jsem ze Šternberka a pracuji ve FN Olomouc. E-Palu@seznam.cz
Palunka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčka, je mi 22 a mám 2 roky starou dceru, jsem ze Šternberka a pracuji ve FN Olomouc.E-Palu@seznam.cz
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
dobry den
podminky splnite , ale gyn A GENETICKY VYŠETŘENI MUSITE POSTOPIT
MŮŽU VÁM DOPOUČIT PRONATAL PRAHA
S POZDRAVEM
Dr Samer Assad
badita  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli mohu darovat vajíčka, když jsem měla jedno přerušení těhotenství, z důvodu zjištění turnerova syndromu. Nyní mám zdravou holčičku bez jakéhokoliv postižení. Jsem 22 letá nekuřačka, zdravá a bez genetických vad v rodině. Děkuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Odpovědět musí genetické vyšetření.
MUDr. Jan Šulc
Barhus  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Přemýšlela jsem, že bych darovala vajíčka, ale na stránkách jsem četla, že jedna z podmínek je být už biologickou matkou. Je to pravda? Já ještě těhotná nebyla. Děkuji za odpověď.
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti podmínka dítěte neplatí. Máte-li zájem o podrobnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

petruse80  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
dobry den je mi 31let mam pet deti(z toho jednou dvojčata)Lecila jsem se se štitnou zlazou v roce 2008 jsem byla na radiojodu.Muzu darovat vajicka?Ještě tedy nemam maturitu jen vyucny list.dekuji za odpoved
Petra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se stát dárkyní vajíček. Je mi 21 let. Děti nemám. Poradíte mi, kde mohu darovat vajíčka v Praze? Děkuji za odpověď
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Budeme rádi, zvolíte-li naše pracoviště. Máte-li zájem, rád Vám pošlu podrobnější informace. Napište v tom případě na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
G24  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

mám diabetes, můžu darovat vajíčka?
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

při diabetu se nedoporučuje darovat vajíčka.Je zde jednaz teorií, že se může jednat o genetickou příčinu onemocnění.

S pozdravem

MUDr.Pavel Čermák,Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Gyncentrum Ostrava

Majky  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já mám cukrovku a 2 děti. Můj gynekolog mi řekl že to není problém, pokud se u dětí nejeví žádné příznaky. Je to pravda?
luci.tul@email.cz  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych nabídnout pomoc v podobě darovaní vajíček. Jsem 24letá nekuřačka s maturitou. Již 2 roky neužívám žádnou antikoncepci a pravidelně chodím na gyn. vyšetření. Ale bezdětná. Pocházím z Hradce Králové a proto by mne zajímalo, kde jsou nejbližší kliniky. Děkuji.
luci.tul@email.cz
Gabriela  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem z Ostravy a chtěla bych darovat vajíčka bohužel nemám maturitu ale jsem úspěšně vyučená je mi 20let a děti nemám.
Tel.736716566 email: kolkkoris.kolki@seznam.cz
lalinka
lalinka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčko, ale je mi už 35let. Je to ještě možné? Děkuji za odpověď
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
bohužel , horní hranice dárcovství je dána zákonem na 34 let
dr texl
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

hranice dárcovství na naší klinice je 32 let.

MUDr.Pavel Čermák,Ph.D.
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den :
váše věková hranice je možna pro dárkyně je moc ..
s pozdravem .
Dr Samer Assad .

Reakce na Dr Samer Asad

petruse80  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
dobry den ptala jsem se zda mohu darovat vajicka.Je mi 31let a pet deti z toho jednou dvojcata.Podstoupila jsem radiojod v roce 2008.Kvuli stitne zlaze momentalne jsem bez medikace a bez problemu.
valentik20  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám dotaz dnes jsem podstoupila odběr vajíček,vše probíhalo bez komplikací 9 dní jsem si aplikovala hormonální léky chodila na kontroli...po zákroku mi byla dána lékařská pooperační zpráva kde zní počet punktovaných vajíček 21 počet získaných oocytů 12,chvíli na to si mě lékař zavolal a řekl mi že jsem si injekce špatně aplikovala zda vůbec a že vajíčka jsou špatná a že není možné mi vyplatit domluvenou částku za dárcovství...můžete mi prosím poradit zda toto pan doktor když jsem vše podstoupila bez problémy a nikde jsem nepochybila? můžete mi prosím poradit děkuji Sýkorová mé tel :604364131
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

klientka, darující vajíčka ,má nárok na odměnu i při neúspěchu.Takto to praktikujeme na naší klinice.Bez ohledu na výsledek, pokud jste postoupila odběr, měla byste mít nárok na odměnu, kterou klinika dává.Pokud se zjistí,že jste si špatně apkikovala injekce, odběr vajíček by měl být zrušen.

S pozdravem
MUDr.Pavel Čermák Ph.D
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, měla bych zájem darovat vajíčko, bydlím kousek od Prahy. Za mesíc mi bude 19, vlastní děti nemám, zdravotní stav dobrý, bez komplikací, žádné alergie, genetické vady. Zajimalo by mě jaké jsou podmínky atd na uvedený email. Dekuji za info
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Máte-li zájem o konkrétní informace, napište prosím na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
dobry den :
Vám dopročju dárovat po porodů , jinak můžete se obratit na centrum pronatal praha
a vám pomožou .
podminky oni vám řeknou
s Pozdravem .
Dr Samer Assad .
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

můžete nás kontaktovat, čísla najdete na našem webu XXXXXXXXXXXXXXXXXX.

S pozdravem

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Barča  |  návštěvník
  • 3 odpovědí
Dobrý den, psala jsem Vám na gyncentrum email a zatim se mi nikdo neozval.. Tak cekam:)

Reakce na Barča

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
to zálži odkud jste jinak , zkuste pronatal praha .
s pozdravem .
Dr Samer Assad.

Reakce na Barča

konki  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, taky jsem posílala email na gyncentrum asi před týdnem a taky ještě čekám =)

Reakce na konki

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,
pravděpodobně jsme Váš e-mail nedostali.Pokud máte zájem,ozvěte se telefonicky, čísla máte na našem webu

MUDr.Pavel Čermák,Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
lenka2580  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den ráda bych darovala vajička jaké jsou prosím podmínky.Je mi 31 a děti nemám.Děkuji za odpověd
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Rád Vám pošlu podrobné informace o tom, jak vše u nás probíhá, pokud napíšete na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc
Radka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ráda bych darovala vajíčka, ale nevím, zda kontraindikací není nadváha. Mám 28 let, děti nemám a ani nechci,ale to neznamená, že nechci pomoci v otěhotnění ženy, která mít nemůže.BMI 32. Děkuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti vyžadujeme BMI pod 30.
MUDr. Jan Šulc
drimiuska  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den v roce jsem otehotnela a pote jsem potratila ve druhem mesici zistili mi parcialni molu a pote nasledovala chemo o trech yklech i po teto nemoci je mozne darovat vajicka ?? dekuji za odpoved na e-mail:drimuska@seznam.cz
Viktorie  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, jsem maminka dvou roštáku, jsem zdravá i děti, jen běžné nachlazeni atd. Jsem z Chodova u Karlových Varu, je mi 25 let a ráda bych darovala vajíčka. Jen mám dva dotazy měla jsem ledvinový kamínek a byla jsem na ,,lejsrovém roztříštění,, zda to vadí či ne a druhý dotaz nemám maturitu a někdo ji má v darování jako podmínku, byl by to velký problém? Dálkově si ted teprve maturitu dodělávám, jsem ve druhém ročníku dálkového studia ekonomiky. Klidně daruji jak anonymně tak i přímo nějaké budoucí mamince, která by měla vážný zájem, prosím o bližší informace a kam bych se mohla případně obrátit. děkuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Na našem pracovišti není maturita podmínkou.
Rozbití kaménku by také neměl být problém, nejde -li o výraznou genetickou zátěž (posoudí genetik).
Máte-li zájem, rádi Vám pošleme podrobné informace. Napište na XXXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Ina  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je podmínkou pro darování vajíček štředoškolské vzdělání???,
petruse80  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
dobry den jeste se chci zeptat jde darovat kdybych mela podvazane vajecniky?dekuji za odpoved

Reakce na petruse80

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Kdybyste měla podvázané vaječníky, darovat vajíčka nelze. Vaječníky by odumřely. Máte ale nejspíše na mysli podvázané vejcovody. Pak je darování vajíček možné.
MUDr. Jan Šulc
Hela  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat jestli to problém když jsem ještě panna ? a ještě jak to všechno probíhá dekuji. Je mi 18 let. Děkuji za odpověď Naschledanou.
anonym
anonym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 19 let a studuji v Olomouci. Maturitu mám a po zdravtní stránce jsem v pořádku. Vyplňovala jsem dotazník a nikdo se mi neozývá. Chci se zeptat, jestli je ještě zájem o dárkyni. Klidně dojedu i do Brna.
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená slečno,
za darováním není nutno nikam jezdit. V našem centru Vám provedeme všechna nezbytná vyšetření i vlastní odběr vaječných buněk. Objednat k vysvětlujícímu pohovoru se můžete telefonicky. Přeji pěkný den.



Doc. MUDr. Aleš Sobek CSc.
Boleslavova 2
772 00 Olomouc

XXXXXXXXXXXXXXX
ReproGenesis a.s.  |  Basic member  |  Brno
  • 7 odpovědí
Dobrý den, dárkyně vajíček musí být ve věku mezi 18-32 lety, nekuřačka, BMI nižší než 25, mít ukončené minimálně středoškolské vzdělání a dále samozřejmě negativní krevní testy a žádné vážné onemocnění v anamnéze nebo v nejbližší rodině. Pokud byste měla zájem o darování vajíček na naší klinice prosím vyplňte dotazník na našich webových stránkách a naše koordinátorka se vám co nejdříve ozve pro naplánování data schůzky, kde Vám budou sděleny podrobnější informace.
Ronnie  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych darovat vajíčka, ale je mi pouze 18 let a stále ještě studuji. Je to vážně tak velký problém. Předem děkuji za odpoveď. S pozdravem Tesárková
Ronnie  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych darovat vajíčka, ale je mi teprve 18 let a stále studuji střední školu. Je to vážně tak velký problém? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Tesárková
Anastázka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mohla bych darovat vajíčko, když mám zavedené tělísko? Děkuji za odpověď..
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Tělísko není překážhou darování vajíček.
MUDr. Jan Šulc
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den chtela bych take darovat vajicka ,,jemi 20 let mam 1 dite 7 mesicni porod probehl v poradku,zadne komlikace po/take nemam ,dekuji za odpoved po pripade :tel 607153688 viragova
most 43401
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Rád Vám pošlu kompletní informace, napište ale na XXXXXXXXXXXX nebo zveřejněte Váš mail.
MUDr. Jan Šulc
Ivka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,

chtěla bych se informovat - uvažuji o darování vajíček, protože jsem zjitila, že spousta potenciálních maminek svoje vajíčka nemá nebo má zkrátka problém s početím již delší dobu.
Momentálně jsem těhotná (měsíc do porodu), čekám dítě s obličejovým rozštěpem, ale nebyla prokázána genetická vada při odběru plodové vody, tudíž to nejspíš způsobil vnější vliv (moje nachlazení v ranném stadiu těhotenství), jelikož ani v rodinách mojí a manželově se nenacházejí genetické vady.
Zajímá mě tedy, jestli je to nějakou překážkou a kdy po porodu je možné vajíčka darovat a jestli dárkyně může používat antikoncepci nebo nesmí (podle mého předpokladu by asi neměla antikoncepci brát).

Předem díky za info.

Ivana
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Darovat vajíčka lze, až když skončíte kojení a obnoví se pravidelný cyklus.
Ohledně rozstěpu by se musel vyjádřit genetik.
MUDr. Jan Šulc

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

Ivka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den pane doktore,

děkuji za odpověď.
Znamená to, že by se musely naší dceři dělat genetické testy nebo případně mně?

Děkuji.
Ivana Váradi Chalupecká

Reakce na Ivka

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Jde o pohovor a každopádně o testy u Vás.
MUDr. Jan Šulc
Petrana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nekojím asi měsíc, ale už asi rok mám pravidelnou menstruaci. Tak mohu darovat vajíčka? Jsem z Ostravy.Je mi 23 let a mám ukončenou střední školu s maturitou. Děkuji za odpověď
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní Petrano,

pokud budou hormonální hladiny již v normě, darování bude možné. Vyšetření a více informací Vám můžeme poskytnou v našem centru v Polance nad Odrou.



Doc. MUDr. Aleš Sobek CSc.
XXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.

Bohumila  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zdali by bylo možné darovat vajíčka v Olomouci v mém věku je mi 34 let.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

můžete nás navštívit, podmínky věku splňujete.Zbytek se dovyšetří.
Telefonní čísla najdete na webu XXXXXXXXXXXXXXXXXX.

MUDr.Pavel Čermák,Ph.D.
Radik  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ráda bych se zeptala zda bych mohla darovat vajíčka když mám BMI nad 30? Rada bych někom pomohla.Děkuji za odpověď
Petra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat za jak dlouho po porodu se dají vajíčka darovat? Děkuji za odpověď
DOKfilm Leipzig  |  návštěvník  |  Sachsen
  • 2 odpovědí
Mile darkyne,

hledame pro delsi televizny porad pro nemeckou stanici MDR zeny, ktere nam radi vypraveji o zkusenotech pri darovani vajicek. Planujeme natocit dokument s nemeckou rodinou, ktera nema jinou moznost nez prijimat cizi vajicko, aby mohla mit vytouzene decko. V Nemecku tento postup mozni neni, tak se jezdi treba do Ciech pro vajicka. Neni to lehka situace a treba dlho cakat a pripravy jsou dlhe. Vsechno stoji moc penez ale neni to jen nejaky nakup a hotovo. Pro vsichni je to srdcova zalezitost.
Na druhe strane chceme ale ukazat jaka je situace zen v Cechach. Jake podminky jsou na darcovstvi, kto muze darovat, jak funguje vyber zen? Jaky je postup cele procedury a jak zachazeji s pacientkami lekari a personal. Je to velice intimny tema, to iste vime. Ale doufame, ze prece jen najdeme zeny, ktere budou ochotne nam vypravet svoj skutecny pribeh a ozajstne zkusenosti, dobre nebo zle. Nechceme natocit odber vajicek, jenom mluvit o situaci, motivaci a dojmu darkyn.
Hledame zeny, ktere nam mohou poskytnou rozhovor a vapravet nam sve zazitky. Ak mate zajem, napiste nam na: i.ziglasch@dokfilm-leipzig.de.
Moc dekujeme za pomoc,

S pozdravem

Ines Ziglasch
Dokfilm Fernsehproduktion GmbH Lipsko, Nemecko
Bohumila  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den je mi 34 let a chtěla bych darovat vajíčka a tím pomoct...Je to v mém věku možné?
kroki  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,je mi 26 a mam 5 letého synka,nikdy v naší rodině nebyla žádna dědičná choroba,alergie či neco podobného,chtěla bych pomoct,aby měli doma stejné štěstí jako já. karlovy vary a okolí. kroki@seznam.cz
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Podmínky pro darování vajíček na anšem pracovišti jsou:
- věk do 35 let, dolní hranice stanovena není, plnoletost ale je samozřejmě podmínkou
- dobrý zdravotní stav,
- zdravotní pojištění v ČR
- vzhled a inteligence nevybočující výrazně v negativním směru z rámce populační normy, není vhodná výrazná nadváha
- negativní test na HIV, HbSAg, HbC, BWR, případně další (vyšetření zajistíme)
- normální genetický nález (vyšetření zajistíme)
- bohužel nemůžeme přijímat dárkyně z menšinových skupin populace, protože nejsme schopni zajistit jejich dostatečný počet, což je podmínkou zajištění anonymity darování
- překážkou darování spermií je i dlouhodobý (více než měsíční) pobyt v Karibské oblasti
Máte-li zájem o podrobnější informace, napište na XXXXXXXXXXXX, rád Vám je zašlu. Neváhejte ani položit jakoukoli otázku.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc
Helen  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je mi 29 let a chtěla jsem se zeptat, zda mohu darovat vajíčka, i když své děti prozatím nemám?
Děkuji
Petrana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, mohu ještě darovat, ikdyž už mám své genetické testy? Je mi 24let skoro, 1 dítě a maturitu. Děkuji e-mail je: Petszka@seznam.cz
ISCARE a.s.  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den.
U darování vajíček není podmínkou mít vlastní děti a ani nijak neomezuje možnost mít poté další děti.
Pokud máte zájem, prosím, můžete se objednat na vstupní pohovor pro dárkyně přes naši recepci ISCARE I.V.F. na telefonním čísle XXXXXXXXXXX, 261 nebo na bezplatné lince XXXXXXXXXXX. Nebo mi napište na e-mail XXXXXXXXXXXXXXXXXX, kdy je nejlépe Vám zavolat a tel. kontakt na Vás. Z recepce Vám zavolají a objednají Vás. Děkuji. Zuzana Skolková, DiS., IVF Koordinátor, ISCARE I.V.F. a.s.. Hezký den.
Petushka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,jsem z Českých Budějovic a chtěla bych darovat vajíčka,jsem zdravá,je mi 20 let a mám doma zdravou krásnou holčičku.Chtěla bych se zeptat zda něco takového funguje i v Českých Budějovicích a jaká je čekací doba...Předem děkuji za odpověď P.Mikšátková - Miksatkova.P@seznam.cz
ISCARE a.s.  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den.
Děkujeme za Váš zájem.
Pokud byste mohla dojíždět na Prahu 7, tak se prosím objednejte na vstupní pohovor pro dárkyně přes naši recepci ISCARE I.V.F. (Praha 7, Holešovice) na telefonním čísle + XXXXXXXXXXXXXXX, 261 nebo na bezplatné lince XXXXXXXXXXX. Nebo mi napište na e-mail XXXXXXXXXXXXXXXXXX, kdy je nejlépe Vám zavolat a telefonní číslo. Z recepce Vám zavolají a objednají Vás. Případně Vám mohu zodpovědět další Vaše dotazy.
Pokud budou všechna vstupní vyšetření v pořádku, tak je možné začít s přípravou k darování vajíček co nejdříve.
Děkuji a přeji příjemný den. Zuzana Skolková, IVF koordinátor.
Petushka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych darovat vajíčka.Jsem zdravá,mám doma 3 letou dcerku také zdravou a je mi 21 let.Chtěla bych se zeptat zda něco takového funguje i v Českých Budějovicích kde bydlím.Pokud bych musela někam dojíždět,tak jak často prosím?A také jaká je čekací doba?Předem moc děkuji za odpověď. Miksatkova.P@seznam.cz
Bohynka1990  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde nejblíže mohu najít kliniku či sanatorium na darování vajíček. Jsem 23letá, pracující, nýbrž bez maturity ale s dokončeným středoškolským vzděláním. Po zdravotní stránce jsem v pořádku. S pozdravem Gajdošová
Kamiiisky123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mohu vajíčka darovat v 18 letech,když mam 1 dítě.Ale chtěla jsem se zeptat ohledně injekční antikoncepce.Na další injekci bych měla jit 8.8.2013 tak jsem se chtěla zeptat kdybych na ni nešla a vynechala ji jestli by to šlo.Menstrulaci během injekční antikoncepce mívám.Děkuji Kamila
ISCARE a.s.  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den,
děkujeme Vám za nabídku. Ale jako případná dárkyně musíte splňovat věková kritéria 22 – 35 let, minimálně středoškolské vzdělání a dobrý zdravotní stav.
S pozdravem
Zuzana Skolková, DiS., IVF Koordinátor, ISCARE I.V.F. a.s..
Nikol a Gabriel  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat chtěla bych darovat vajíčka jsem s Karvine mám momentálně krásného zdravého 3 měsíce starého syna. Jaké jsou podmínky pro tento odběr předem děkuji Románková
můj meil: nika.uriel@seznam.cz
mirkap483  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je mě 32let a mám dvě děti (3roky a 11měsíců). A chtěla bych darovat vajíčka (udělat radost i jiným rodičům ať si užijí drobečky) v Olomouckém kraji, ale není problém dojet kamkoliv. Můžu požádat o info kam se dá zajít nebo kde se domluvit? Předem děkuji Mirka
ISCARE a.s.  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den. Děkujeme za Váš zájem. Prosím, pokud byste mohla dojíždět do Prahy, můžete se objednat na vstupní pohovor pro dárkyně přes naši recepci ISCARE I.V.F. na telefonním čísle XXXXXXXXXXX, 261 nebo na bezplatné lince XXXXXXXXXXX, PO-PÁ 7-19. Nebo mi napište na e-mail - XXXXXXXXXXXXXXXXXX, kdy je nejlépe Vám zavolat a z recepce Vám zavolají a objednají Vás. Případně Vám mohu zodpovědět další Vaše dotazy. Děkuji. Zuzana Skolková, DiS., IVF Koordinátor, ISCARE I.V.F. a.s.. Hezký den.
heluska90  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den chtěla bych darovat vajíčko prosím jake jsou podmínky k darování?Je mi 23.
Děkuji za odpověd muj mejl je heluska90@seznam.cz
heluska90  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den chtěla bych darovat vajíčko prosím jake jsou podmínky k darování?Je mi 23let.
Děkuji za odpověd
LLuculinka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčka. Pocházím z Ostravy je mi 23 let a mám jedno dítě. Mám maturitu. Tel.kontakt 736 246 550. Děkuji předem za odpověď
ISCARE a.s.  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den. Děkujeme za Váš zájem. Prosím, pokud byste mohla nějaký čas být v Praze, tak se můžete objednat na vstupní pohovor pro dárkyně přes naši recepci ISCARE I.V.F. na telefonním čísle XXXXXXXXXXX, 261 nebo na bezplatné lince XXXXXXXXXXX, PO-PÁ 7-19. Nebo mi napište na e-mail - XXXXXXXXXXXXXXXXXX, kdy je nejlépe Vám zavolat a z recepce Vám zavolají a objednají Vás. Případně Vám mohu zodpovědět další Vaše dotazy. Děkuji. Zuzana Skolková, DiS., IVF Koordinátor, ISCARE I.V.F. a.s.. Hezký den.
Odie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, jsem zdravotní sestra, je mi 24 let, mám vysokoškolské vzdělání (Bc.), blond vlasy, modré oči, 165 cm, 55 kg. Chtěla bych darovat vajíčka, mám ale DM 1. typu.. Vím, že není nikde podloženo, jestli je DM 1. typu geneticky podmíněn, proto se chci zeptat, zda je nějaká klinika, kde vajíčka mohu darovat. V mé rodině nikdy nikdo přede mnou DM neměl.. Já jsem ho získala autoimunitně... Pokud se to tak dá říci. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
Petulka82  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Sice nejsem odborník, ale přijde mi logické, že s DM prvního typu darovat vajíčka nelze. Kamarádka je stejný "případ", jako Vy. Také jedničková, také první v rodině... Vidím, jak je sledovaná její dcerka. Evidentně to s tou genetickou predispozicí nebude tak jednoduché....
Odie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Mně to moc logické nepřijde, kdybych měla dvojku, tak jo, to naprosto chápu. Spíš bych chtěla vysvětlení nějakého genetika nebo někoho, kdo mi to zdůvodní.. Také nejsem odborník, ale diabetolog mi říkal, že moje cukrovka geneticky podložena není. Ale nevím, jak moc je to věrohodné, to já nevím.
smejkalova.maja  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je mi 24let,pracuji jako koordinátor projektů EU a dítě zatím nemám,plánuji ho s přítelem tak nejdříve za rok.Mám maturitu,žádné vrozené ani dědičné vady ani nemoci v rodině,s ničím jsem se nikdy neléčila,žádné operace.Jsem z Ústí n/l.Měla bych zájem darovat vajíčka a být nápomocná.Poradíte mi někdo,kde je nejbližší klinika a jaké jsou podmínky a naopak co z toho pro mě plyne po darování.děkuji předem Email : smejkalova.maja@seznam.cz
Kajka  |  návštěvník  |  Chisinau
  • 2 odpovědí
Jestli to nebude vadit tak bych se taky připojila k dotazu, protože by mě zajímalo na jak dlouho takový proces je ?
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Kajko, cca na čtrnáct dní. Pokud se domluvíte a vyšetření budou v pořádku, tak se po menstruaci nasadí hormony - injekce (ale z vlastní zkušenosti vím, že to není tak hrozné), pak se vajíčka pod kraťoučkou narkozou vyndají a je hotovo :-)

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí