Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zamlklé potraty, gestační váček bez plodu a genetická vyšetření - Genetické vyšetření - Diskuze

Zamlklé potraty, gestační váček bez plodu a genetická vyšetření

Zamlklé potraty, gestační váček bez plodu a genetická vyšetření

vladi  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, je mi 29let manželovi 33.Už rok se snažíme o miminko.Máme po dvou zamlklých potratech jednou ve 12tt,po druhé aby to nebylo nudné mimoděložní těhotenství a čerstvě po revizi v 7tt gestační váček bez plodu.Jak dlouho budeme čekat na genetická vyšetrení?Budeme mít po těchto vyšetřeních větší jistotu zdravého donošeného dítěte(děti)?Jde o naše první...Děkujeme

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 7.3.2019
Spokojený/á

Byli jsme pacienti MUDr. Píclové. Opakovaně jsem potrácela a nikdo nedokázal zjistit příčinu. Paní doktorka mi vysvětlila, že to může být i nějakým genetickým problémem a tak mi nabídla IVF s tzv. PGS, kdy se pátý den z ... Více 

Alibaba30 8.9.2016
Spokojený/á

Po vyšetření v Gennetu Praha (šla jsem, protože mi bylo 35 a měla jsem pod hranici PapA, NT screening 1:1400 a doporučená genetická konzultace), kde mi za zhoršené viditelnosti naměřili další 2 hraniční markery na DS (no... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí