Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ovulace těsně před menstruací a spontální potrat - Indukce ovulace - Diskuze

Ovulace těsně před menstruací a spontální potrat

Ovulace těsně před menstruací a spontální potrat

misulinkas  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den,chodim jiz rok a pul do CAR pred 3 tydny jsem byla na laparoskopii, hystereskopii.adheziolyze. delali mi ovarian drilling a prerusili mi nejake male srusty. Mam za sebou dva spontalni potraty a prvni odesel s menstruaci a druhy tyden po menstruci. Chci se zeptat jestly nemuze byt duvod potratu ovulace par dni pred menstruci. Jestly ma vajicko cas se uhnizdit nez zacne menzes. Ted po vytazeni stehu po operaci jsme se s pritelem uz snazili o poceti a v terminu dorazila menzes ale druhy den jsem dost krvacela a udelala sem si tt.a byl slabe pozitivni. Sla jsem k doktorovi a ten rekl ze slo o uplne ranny spontalni potrat. Bojim se ze to tak dopadne pokazde mockrat dekuji za odpoved
MUDr. Jan Šulc  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 49 odpovědí
  • 29 Likes
Dobrý den.
Opravdu může jít o tzv. zkrácenou luteální fázi, což je teoreticky možnou příčinou potratu. Doporučil bych hormonální podporu - například Utrogestan 2x2 tbl do pochvy. Je třeba ale nasadit vždy až po ovulaci! Užívá se po 2 týdny, v případě pozitivního gravitestu do 8.-10. týdne těhotenství
MUDr. Jan Šulc
misulinkas  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dekuji zkusim navrhnout v car. Ikdyz uz o nich dost pochybuji. Dvakrat jsem byla na inseminaci poprve byla 23 dc coz se mi zda pozde a druha s clostylbegytem ktery sem uzivala 3-7 dc a take neuspesna. Pri posledni navsteve jsem pripomela ze ovulace je pozdeji a muslela ze opet budu brat clostylbegyt a nic mam pry prijit 12-13 dc. Stakovou se mi zda ze se ta ovulace nikdy neupravi.
Doktor ve Vašem okolí