Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Inseminace - Intrauterinní inseminace - IUI - Diskuze

Inseminace

Inseminace

dakar  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Před týdnem jsem podstoupila první inseminaci. Musím říct že to bolelo jak při porodu . Doktor mi řekl že mi prasklo druhé vajíčko . Má otázka zni jestli mohu nějak poznat že to vyšlo nebo nevyšlo dřív než 16 dni po. Ty dny se hrozne vlečou. A pokud by to vyšlo musela bych byt na neschopence jsou celodenní vycházky? Mám doma ještě dcerku kterou jsme počali normálne. Děkuji
MUDr. Lenka Hromadová  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 38 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den,
těhotenský test doporučuji provést nejdříve 14 po provedené inseminaci. Pokud nebudete mít v těhotenství potíže, není třeba zůstat v pracovní neschopnosti. Jestliže by Vám neschopenka přece jen byla vystavena, maximální délka vycházek je 6 hodin denně.
Držím Vám palce. Se srdečným pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
dakar  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
dobrý den, děkuji za odpověd.
Těhotenský test jsem si udělala dnes ( 11.den po ) a ani známka že bych byla v jiném stavu.
Může se to ještě změnit, nebo to znamená že to nevyšlo?

Reakce na dakar

MUDr. Lenka Hromadová  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 38 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den,
doporučuji Vám provést další test za 3-4 dny, 11. den po inseminaci je na zjištění těhotenství příliš brzy.
Se srdečným pozdravem MUDr. Lenka Hromadová

Reakce na MUDr. Lenka Hromadová

dakar  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Tak ani dnes mi nevyšel tehotensky test pozitivne tak mám i nadále čekat nebo uz je pozdě?

Reakce na dakar

MUDr. Lenka Hromadová  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 38 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den,
v případě těhotenství by dnes byl test velmi pravděpodobně pozitivní. Pokud je negativní, nejspíš těhotná bohužel nejste. Ke zvýšení jistoty můžete ale samozřejmě opakovat test za další dva dny.
Se srdečným pozdravem MUDr. Lenka Hromadová

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí