Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Doplatky na stimulační léky - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Doplatky na stimulační léky

Doplatky na stimulační léky

Avente  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
DOBRÝ DEN,S PŘÍTELEM MÁME DOPORUČENÍ NA IVF.CHTĚLA BYCH VĚDĚT V JAKÉ VÝŠI JSOU DOPLATKY NA LÉKY NA STIMULACI VAJEČNÍKŮ,...?CO PLATÍ POJIŠŤOVNA A CO SI HRADÍME MY?DĚKUJI
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážení, předpokladem je chválení léčebného IVF cyklu revizním lékařem Vaší pojišťovny.
Výše doplatků se odvíjí samozřejmě mimo jiné od spotřebovaného množství léků....
Na "základní" stimulační léky močového původu /Fostimon, Merional ) pacient nedoplácí nic.
Na vysoce čisštěné preparáty močového původu (Menopur) doplácí pacient na plnou dávku cca 2400 Kč.
Na moderní 100% čisté rekombinantní preparáty (Gonal, Puregon) doplácí pacient cca 5000 Kč.
Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal (XXXXXXXXXXXXXXX)
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Doplatky na léky ke stimulaci vaječníků se liší podle typu použitých léků a dle jejich spotřeby. U běžných (urinárních) přípravků se pohybují v řádu desítek, maximálně stovek Kč. U moderních rekombinantních přípravků v řádu několika tisíc Kč. Podrobněji viz např. naše webové stránky - XXXXXXXXXXX ... IVF ... finanční stránka (ke snadné orientaci doporučuji užít mapu stránek).
MUDr. Jan Šulc
Avente  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, po IVF jsem měla mimoděložní těhotenství a v 7.týdnu bylo ukončeno.Bohužel jsem přišla o poslední vejcovod.Zdr.sestra v nemocnici mi říkala,že existuje nějaká forma reklamace.Něco jako,že bych měla mít další pokus zdarma nebo tak něco...Je něco takového?
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážení, základní léky na stimulaci jsou hrazeny ze zdrav. pojištění v plné výši (např. preparát Fostimon).
Na kvalitnější léky (stále ještě močového původun - Menopur) je doplatek na 750 IU asi 800 Kč, na nejčistí- rekombinantní preparáty- je doplatek na 750 IU asi 1700 Kč (Gonal, Puregon). Celková dávka potřebná na stimualci se pohybuje většinou ve výši XXXXXXXXX IU.
S pozdravem
Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal (XXXXXXXXXXXXXXX)
Avente  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,máme za sebou 2IVF a přemýšlíme o dárkyni.Chtěla bych vědět,kolik to stojí?A případně doporučit CAR centrum,kde mají k dispozici dárkyni.Na našem Car nám zdělili cenu od 39-50000Kč,což mě přijde hodně.Navíc mi bylo zděleno,že dárkyni z toho hradíme veškerá vyšetření,zákroky a narkozu.Můžu vědět co všechno opravdu musíme uhradit,když máme ještě nárok na 3.pokus?Děkuji
alena  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s lékem Elonva, zda jej předepisujete a zda vykazuje lepší výsledky v porovnání s ostatními stimulačními injekcemi. dekuji za odpoved

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí