Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak podpořit uhnízdění embrya? - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Jak podpořit uhnízdění embrya?

Jak podpořit uhnízdění embrya?

Jenka
Jenka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
jsem po 3. neúspěšném transferu (2x ET vždy 2 embrya (1x dvoudenní, 1x pětidenní), 1x KET s 1 pětidenním embryem). Veškerá gynekologická vyšetření mám v pořádku, partner spermiogram také v normě. Mně zjištěna při genetickém vyšetření trombofilie, aplikovala jsem Clexane 0,4. Mám obavy, že další cyklus může dopadnout stejně. Jaká vyšetření vyšetření byste doporučili před dalším IVF? Imunologie, alergologie?
Děkuji za odpověď
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den :
vám rozhodně imunologie je velmi nutná + miniheparin od záčatek stimulace , + prodluženou met , jste z prahy dop . IVF podoli Dr rezacova
držím vám pálce .
Dr Samer Assad.
Jenka
Jenka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den, na imunologii jsme se objednali do Podolí. Co přesně myslíte "prodlouženou met"?
Děkuji za odpověď

Reakce na Jenka

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
PGD metoda to geneticky test ktery váš odborny lékář by vám dopročval>
a prodloženou metodou tétéž .
s pozdravem
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
neznám počet získaných vajíček ani průběh kultivace embryí. Transfer dvoudenních em¨bryí v dnešní době nepovažuji za ideální , vždy kultivujeme embrya od pátého dne a zde záleží na kvalitě embryí. Bližší informace o důvodech neúspěchu vašeho IVF může dát PGD provedeným při opakování cyklu.¨ Pokud máte zájem o konzultaci je možné se objednmat na tel.: XXXXXXXXX nebo XXXXXXXXX
děkuji dr texl
Jenka
Jenka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den, při prvním IVF došlo k předčasné ovulaci. Při druhém IVF 3 vajíčka, z toho 2 se oplodnila, obě druhý den zavedena. Při třetím IVF 7 vajíček, 2 nezralá, z pěti zralých se 3 oplodnila, 2 pátý zavedena, 1 zmrazeno. To použito při KET.

Reakce na Jenka

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
to vše záleži na vaš věk , a hormonalni profil , a spermiogram
dop vám PGD METODA A KONZULTACE BUD V PODOLI Dr řezačková nebo pronatal praha .

s pozdravem

Dr Samer Assad .
Leňa  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ráda bych se zeptala, co udělat pro maximální úspěšnost po IVF s ISCI (zatím po 1. neúspěšném pokusu plánujeme v polovině ledna 2012 pokus 2.) a neradi bychom něco zanedbali a nebo podcenili. A jaký máte názor na asistovaný hatching (mě je 29 a jsem OK, ale manžel 33 po hotchkins lymfomu - před chemo odebrané sperma). Nechali jsme si ho udělat a i přes to byl pokus neúspěšný, děkuji za info a rady. Lenka
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
vám dopročju hlavně přprava před ivf cyklus , a prodlouženou metodou
držim vám pálce .
DR Samer Assad.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
asistovaný hatching sám o sobě nepřínáší žádné výhody. Snad jen u výrazně zesílené zoně pelucidě nebo pozitivních protilátkách proti ní. AH je součástí PGD, které vám může přinést důležité informace o kvalitě embryí. Na rozdím o d jiných center tvrdíme , že je jednoznačně úspěšnější více transferů s jedním embryem, než jeden transfer s více embryi.
otázka stimulace není jednoznačně v užití dlouhého stim. protokolu. Zde maximálně platí - je nutný individuální přístup ke každé pac.
Důležitá je i zkušenost s předchozími cykly.
prom MUDr Pavel Texl
beruška8  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 7 odpovědí
Dobrý den jsem po třetím IVF.Jsem naprosto v pořádku.Dokonce mám i dárce,ale mám strach,že to opět nevyjde.Metoda PICSI.Transferovaná byla 4.denní embrya.Imunologie a veškerá vyšetření mám v pořádku.Sama už nevím co dál.Má smysl podstupovat IUI??Už vše si hradím sama.Pouze jsem změnila dárce a tak uvidíme jak vše dopadne.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

metoda PICSI příliš nezlepšuje úspěšnost implantace, zde¨je nutná také kvalitní příprava sliznice a kvalitní embryo.Je více technik,jak zlepšit výsledky implantace.Také nevím, co vše máte na imunologii za vyšetření/ASA,AOA,ACLA/?Pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat a přijít na bezplatnou konzultaci, kde Vše s Vámi probereme.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Gyncentrum Ostrava

beruška8  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 7 odpovědí
Dobré ráno pane doktore.Velice ráda si na Vás udělám čas.Počkám jak vše dopadne a určitě bych potřebovala odborně poradit.

Reakce na beruška8

beruška8  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 7 odpovědí
Mám ještě dotaz.Jak se mám chovat po 3.ET.??? Chci vše udělat proto,aby vše bylo v pořádku.Děkuji

Reakce na beruška8

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Vážená paní, souhlasím s názorem DR Čermáka a nabízím vám také konzultaci v případě neúspěchu ET.
Po ET se chovejte zcela přirozeně. Klidový režim nezvýší pravděpodobnost úspěchu.
Přeji hodně štěstí DR Texl

Reakce na Sanatorium Helios

beruška8  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 7 odpovědí
Vážený pane doktore.Odpovídám na Váš email,kde mi navrhujete osobní konzultaci.Podle mého názoru si myslím,že by bylo vhodné doložit dokumentaci,aby Vám byl znám skutečný zdravotní stav mé osoby.Proto bych se chtěla zeptat,zda můj ošetřující lékař mi může dát kopie jednotlivých zdravotních úkonů,které jsem prodělala.Myslím si,že pro objektivní posouzení je to neznbytně nutné.Děkuji

Reakce na beruška8

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

Váš lékař je povinen podle zákona Vám poskytnou výpis z Vaší dokumentace.Zde by neměl být problém.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

xxx  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den!
Prosím vás o radu,mám za sebou s přítelem již 3 neuspěšné KET (embrya vždy zamražena z důvodu hrozícího hyperstimulačního syndromu).Můj zdravotní stav je dobrý a přítel má vyšší morfologii spermií.Máme za sebou oba dva,jak genetické i imunologické vyšetření-vše v pořádku.
Momentálně se připravujeme na 4 pokus KET,užívám Estrofen 2mg 3x1tbl,Prednison 20mg 1/2 tbl 1xdenně.Chtěla jsem se zeptat,jak zvýšit možnost uhnízdění embryí,máme zamraženy 3.Vždy je nám tvrzeno od embryologa,že embrya jsou v pořádku a po rozmražení se vyvíjejí dobře.
Vžy jsou mi zaváděná 2 embrya.jeožné,že embrya,které jsou mi zaváděny,mohou po zavedení do těla ihned zaniknout? Vím že bych měla být v klidu,pokusit se na to nemyslet,ale ono to nějak nejde,hrozně si oba dva přejeme aby už ten 4 pokus vyšel.
Děkuji za odpověď L.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

je zde otázka, zda máte provedenu hysteroskopii, která zhodností dutinu děložní.Dále lze měnit substituční schéma ,dávky Estrofemu se schodovitě stupňují a lze přidat i další léky.A to nejdůležitější- je nutno stimulovat tak, aby nedošlo k hyperstimulačnímu syndromu - poté se mohou implantovat embrya nezmražená, kde je vyšší pravděpodobnost úspěchu.A ještě je zde technika scarifikace endometria a léčby event. přítomných chlamydií.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí