Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Krvácení po IVF - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Krvácení po IVF

Krvácení po IVF

Radka T.  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den!
Včera večer mi začalo krvácení (jasně červená krev). Dnes stále trvá, bolesti mám velice slabé v podbřišku, jsem 10. den po ET (prodloužená kultivace, 2 embr.). V uhnizďování nedoufám, špinění to není. Chtěla bych se zeptat, co to může znamenat? TT z krve mě čeká až za 5 dní. Předpokládám, že mám pokračovat v užívání léků Utrogestanu i Prednisonu? Děkuji za odpověď!
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý večer,
10.den po transferu je ještě brzy jakýkoli závěr. Po IVF je možné slabě zakrvácet. Pokračujte v užívání Utrogesttanu a Prednisonu, pokud se krvácení zesílí, jde o menstruaci, pokud ustane, nechte si za 5 dnů stanovit těhotenský hormon z krve.

Přeji hodně šttěstí
Dr Košťáková
Romča25  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den jsem 8 den po IVF. Večer jsem slabě krvácela a na papíře byly takové červené tečky. dnes ráno pořád špiním ale málo. nevíte co to je? Moc mě to trapí. Z jakého důvodu krvácím? Včera jsem si dělala test a je negativní.

Děkuji za odpověd
Romča25  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den jsem 8 den po IVF. Večer jsem slabě krvácela a na papíře byly takové červené tečky. dnes ráno pořád špiním ale málo. nevíte co to je? Moc mě to trapí. Z jakého důvodu krvácím? Včera jsem si dělala test a je negativní.

Děkuji za odpověd

Klara  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den má za sebou již osmé ET. Od 11 dne po ET jsem 3 dny slabě krvácela a špinila. 11.den po ET hcg 138, 14.den po ET hcg 612. Byla mi vložena dvě 4 denní embrya. Chtěla bych se zeptat jsou toto odpovídající hodnoty a je nárust v normě? Je třeba ještě krevní test opakovat? Mám za sebou bohužel již také potrat po ivf a proto jsem trochu nervozní zda je to tentokrát v pořádku. Děkuji Klára
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Hladiny HCG často výrazně kolísají, proto má jejich stanovení spíše jen orientační význam. Uvedený nárůst je v rámci normy, vše vypadá tak jak má. Klíčovou roli bude hrát UZ vyšetření. Přeji úspěch.
MUDr. Jan Šulc
Kler14  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj Radko,já jsem začla krvácet 14 den po KET a test byl negativní -tak Ti přeji hodně štěstí a aby jsi měla test pozitivní
Michal26  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den,

manželka je v osmém týdnu těhotenství po IVF a dnes začala krvácet, strašně jsme se vyděsili a jeli jsme do nemocnice, kde nám udělali ultrazvuk a řekli, že je vše v pořádku, viděli jsme srdeční reakce a miminka, ale po dvou hodinách co jsme přijeli domů manželka začala opět krvácet, a tak se chci zeptat, co máme dělat, máme jet opět do nemocnice? Může se to stávat? Celkem se bojíme, jelikož manželka měla ji dva samovolné potraty v druhém měsíci.
Děkuji za odpověd. Michal D.

Reakce na Michal26

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

je to možné, je nutno sledovat akci srdeční, při opakovaném krvácení je vhodná hospitalizace.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
Gyncentrum Ostrava
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Michal26

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
pokud váše žena , měla 2x samovolny potraty preventivně klidovy réžím . do 12 tydene , uterogestan 2.0.2 . a v připadě opakované krvaceni léžet v nemocnice ,
a v připadě nejhorši a potrat potom dop : imunlogicky vyšetření + gyn vyšetření .
držim vám pálce .
Dr Samer Assad .

Christoph2011  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ,

dne 21.11.2011 jsme podstoupily ET kde byla přítelkyni zavedena 2 embrya kvality 5AA a 5AB,dnes jsme 18 den po ET (po prodloužené kultivaci) a testy vycházejí od 10 dne negativní a dnes se dostavilo silné krvácení při kterém z z těla odcházejí i poměrně veliké kusy tkáně,nemá teplotu,žádné bolesti chci se zeptat zda je to v normální,že se něco takového po vysazení Agolutinu a Estrofenu stává ?
A dále kdy je vhodné jít nejdříve na KET? Máme zamražena 3 embrya kvality 5AB,ale četl jsem ,že KET má mnohem menší pravděpodobnost úspěchu,bylo by vhodné nechat implantovat všechny 3,aby se šance na otěhotnění zvýšila ?

Děkuji za odpověd
Andela  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den prosim vas potrebovala bych se poradit byla jsem v2mes tehotenstvi kvuli akci srdecni ktere nefungovalo jsem prisla jsem pomalu dva tydny po vikonu a slabje krvacim je to neco spatneho ? prosim bojim se ze bych musela spatky dekuji vam za vasi odpovjed predem a take za pochopeni.Andrea.K
Martina  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den,jsem tyden po vlozeni.Dnes rano jsem nasla na pradle tmavy vytok.Muzete mi prosm poradit co s tim.Moc dekuji Martina

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí