Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nárůst LH po KET - pozitivní ovulační test - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Nárůst LH po KET - pozitivní ovulační test

Nárůst LH po KET - pozitivní ovulační test

Anna  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
máme za sebou 4 neúspěšné KET. Momentálně jsem 10. den po transferu 5ti denního embrya. Transfer byl v přirozeném cyklu - před ovulací pregnyl, po ovulaci utrogestan a prednison. Embryo geneticky vyšetřené.
Spletla jsem ovulační a těhotenský test s zjistila jsem, že je OT téměř pozitivní, tedy čárky téměř stejně silné (TT je negativní). Čím může být způsoben nárůst LH v tomto období (15 dní po ovulaci)? Může to být nějaká porucha cyklu a příčina opakovaných neúspěchů?
Předem děkuji,
Anna V.
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Anni, jak to dopadlo? Byl pozitivní i těhotenský test? :-) A zjistila jsi , proč i OT mohl být pozitivní?
Anna  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Děkuju za optání :-) Těhotenský pozitivní nebyl.. Proč mi před MS stoupá LH a tím sílí OT je stále záhada...

Reakce na Anna

Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 45 odpovědí
  • 53 Likes
Ahoj Anno, já jsem někde četla (už teda vůbec nevím kde ani jestli to není kec), že i během těhotenství je pozitivní ovulační test, tak možná že nějaký hormon to dělá...možná to bude těmi léky co bereš...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí