Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Opakované revize po PGS/darovaných embryích - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Opakované revize po PGS/darovaných embryích

Opakované revize po PGS/darovaných embryích

Kikca  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
dnešní utz v 7.tt bohužel ukázal, že gravidita je anembryonální, v děloze je pouze gestační váček. Embryo bylo “darované”. To stejné se mi stalo v létě. Otěhotněla jsem po transferu mého embrya, bylo vyšetřeno PGD. Anembryomola. Před tím jsem otěhotněla ještě 2x, pokaždé potrat/revize v 1. trimestru. Všechny testy (imuno, hemato) dopadly ok. Nevěřím, že jde o chybu embrya, jsem přesvědčená, že chyba je ve mě. Kde by prosím ještě mohla být chyba?
Prosím, aby odpovídali pouze lékaři, ne návštěvníci/laici. Děkuji.
MUDr. Milan Mrázek Ph.D.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 6 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
V případě anembryomoly (anembryonii) ve více případů jde o „špatné“ embryo. Pokud máte opakovaně potraty s vlastních embryí určitě bych zvažoval ještě jeden cyklus s darovaným embryem. Samozřejmě je důležitá příprava endometria před a po transferu a podpora vyvíjejícího těhotenství.
Afaomega123123  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 1 odpovědí
Dobry den, citala som som vas clanok a mam podobny problem.. tym,ze preslo par rokov,podarilo sa vam to nejak vyriesit a zistit pricinu?Dakujem..posielam aj svoj mail: alfaomega123123@yahoo.com

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí